Wpis z mikrobloga

Mam tak cienkie ściany w bloku, że jak sąsiedzi sikają, to wiem kto dokładnie sika.
Sąsiadka sika lekko, sąsiad trochę mocniej, a ich syn najmocniej, bo sika do wody.
Dodatkowo sąsiadka i syn spuszczają wodę po sikaniu, a sąsiad nie spuszcza. Chyba, że to ostatnie sikanie (sąsiad po raz ostatni sika o 23 15, bo wtedy chodzi spać) - wtedy spuszcza. Jak sąsiad nie sika o 23 15 to znaczy, że go nie ma w domu. #mieszkanie #przemyslenia #przemysleniazdupy #gownowpis
  • 33
  • Odpowiedz
Ja nie rozumiem ludzi, kupują mieszkania za pierdyliard cebulionów, kolejne miliony na wykończenie, ale na wyciszenie mieszkania to już pożałują. Oczywiście, nie wszystko da się zrobić i uzyskać, bo ważny jest też stan wyjściowy, ale na pewno można polepszyć.
  • Odpowiedz
@arahooo: przypomniało mi się jak wynajalem mieszkanie gdzie łóżko sąsiada z klatki obok było przytulone do tej samej ściany co moje.
Musiał być to dłuższy związek bo schemat był zawsze ten sam. Lodzik, mineta, ostre rżnięcie na pieska, 3 min ..., chwila ciszy, kroki do łazienki, odglos wody w rurach
  • Odpowiedz
  • 33
@arahooo ostatnio jak sąsiad kichnął to mu odpowiedziałem 'na zdrowie' i zaczął się śmiać xd
Mam super mieszkanko tylko te ściany to deduwa :/
  • Odpowiedz