Wpis z mikrobloga

Mam tak cienkie ściany w bloku, że jak sąsiedzi sikają, to wiem kto dokładnie sika.
Sąsiadka sika lekko, sąsiad trochę mocniej, a ich syn najmocniej, bo sika do wody.
Dodatkowo sąsiadka i syn spuszczają wodę po sikaniu, a sąsiad nie spuszcza. Chyba, że to ostatnie sikanie (sąsiad po raz ostatni sika o 23 15, bo wtedy chodzi spać) - wtedy spuszcza. Jak sąsiad nie sika o 23 15 to znaczy, że go nie ma w domu. #mieszkanie #przemyslenia #przemysleniazdupy #gownowpis
  • 33
  • Odpowiedz
@arahooo: xD ja mam taki zajebisty blok u siebie z wielkiej plyty. W ogole mnie to zastanawia jak to sie dzieje.

Ze jak wejde do wanny, naleje cala wanne wody i zanurze leb to slysze wszystko co sie dzieje w mieszkaniu podemna, nawet jak oddychaja
  • Odpowiedz
@MasterOf8: fajnie że Ci sie chciało, ale żaden właściciel nie napisze publicznie że mieszka w #!$%@? bloku bo kto to później od niego kupi? Strona ewentualnie dla najemców, ale oni z kolei mają w pompie takie rzeczy
  • Odpowiedz
a sąsiad nie spuszcza


@arahooo: mój stary siedzi na fotelu i czyta rachunki. w pewnym momencie woła matke i pytanie sie,
jakim cudem przez 3 miesiące natrzaskaliśmy 90zł za wode. czyli 30zł miesięcznie,
na trzyosobową rodzine przez 3 miechy, czyli 10zł miesieczne na
  • Odpowiedz
1m3 wody u nas kosztuje jakoś 2,80zł. jedno spuszczenie to 30L. czyli jak stary 33 razy nie spuści wody, to oszczędzi 1m3 wody, czyli 2,80zł


@Narqs: wiem, że odpowiadam na pastę, ale z tymi 30 litrami to nieprawda. Standardem teraz są zbiorniki 3/6 l, czyli 3 litry na małe spłukanie, 6 na duże. Nawet jak ktoś ma coś starszego, to na pewno nie przekracza 10 litrów przy dużym spłukaniu, a
  • Odpowiedz