Wpis z mikrobloga

  • 4
@Bomfastic fajna zmiana narracji. Nazywa śmieciami ludzi, którzy glosowali na mejze i matczaka I pis. Jak wyszedł na chama to się tłumaczył.

Oni właśnie wprowadzili mejze i matczaka (Oni -> smiecie)

Tylko posłowie głosowali i wprowadzili tak?
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: zarzut w postaci pytania retorycznego.

Nie wiem czy to fejk, ale jeśli nie to powinieneś cos z tym zrobić. Ja nie znam czlowieka, ani szczegółów. Ty się nim interesujesz, bo ewidentnie masz pod ręką zrzuty ekranu z jego różnych profili internetowych, więc mam nadzieję, że spełniasz swój obywatelski obowiązek?
  • Odpowiedz
@doveo możesz szczekać i zaklinać rzeczywistość, ale nie ma gorszego śmietnika niż prawactwo. Po prostu nie istnieje. Nawet najbardziej #!$%@? lewak, aktywiszcze itp > dowolny prawak.

Nie zapraszam do dyskusji, bo o faktach się nie dyskutuje.
  • Odpowiedz
można walić konia w miejscu publicznym, albo jest znany z nekrofili?


@tomekwykopuje: tyle lat i dalej jedyne na co was stać to wyciąganie 3 kontrowersyjnych tez, których nie jesteście w stanie zrozumieć xD
Ma rację, jak nazwać inaczej Mejze, Mateckiego, Ziobrę? A może lubisz jak politycy oszukują chore dzieci albo organizują nagonkę na ofiarę pedofila, bo jego matka ujawniła aferę?
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: Koroluk to taki libkowy kuc, który dla odmiany czci Balcerowicza. To co się w przypadku każdego kuca zgadza to poczucie wyższości i etykietowanie innych jako gorszych.

Fun fact - przez właśnie taką butę PO uwaliło wybory.
  • Odpowiedz