Wpis z mikrobloga

@doveo miło widzieć tak zagotowanego prawaka xd

Kupa, to może być wasze jedyne pożywienie, więc radzę tak nie szaleć xd

Zapamiętaj dobrze smak mięsa. Możesz go już więcej nie mieć możliwości spróbować.
  • Odpowiedz
@doveo No tak, do tej pory prawacki plankton przyzwyczaił się, że za ich zakupy ktoś płaci xd

Ale Karakana już nie ma, te zwyczaje się skończyły xd

Nie wpadnie dam już socjal na wódę ;)
  • Odpowiedz
Kupa, to może być wasze jedyne pożywienie, więc radzę tak nie szaleć xd


@konrad_bolec: Fajne projekcje. Nadstaw tę japę, to skosztujesz swojego przysmaku.

Zapamiętaj dobrze smak mięsa. Możesz go już więcej nie mieć możliwości
  • Odpowiedz
@doveo niestety, te czasy się skończyły.
twój talerz, moja sprawa. To ja będę mówił co możesz zjeść, a czego nie. No i specjaliści do spraw klimatu. O mięsie możesz zapomnieć.

Legalnie działające? Faszystowskie partie?
Bardzo łatwo będzie je zdelegalizować.
  • Odpowiedz
@doveo ależ się zagotował płaczliwy prawak xd

Oczywiście, że będę mówił co masz jeść. Chyba nie myślałeś prawaku, że będziesz żarł co chcesz? Taki #!$%@?. To my będziemy decydować, co twoja morda zje. A właściwie, co pozwolimy ci zjeść.

Nasze rządy nie potrwają wiecznie?
A założysz
  • Odpowiedz
@BlueTony: Tylko ze po lewackiej stronie nie działa ten mechanizm bo lewacy są immune na takie rzeczy i nie przeszkadza im nic dopóki mają szansę coś ugrać albo po prostu #!$%@?ć pozostałych zazwyczaj "prawaków", przykład: Biedroń, Maja Staśko, bicie matki nie zraziło wyborców a przyłączenie się do patowalek promujących wszystko czym gardzi maja nie uszczupliło jej stada baranów,
  • Odpowiedz
@doveo Oj nie potrafisz jednak czytać. To chyba norma u prawaczków bez szkoły ;)

co mi zrobisz?


Ja nic. Wyraźnie napisałem, że z prawackim motłochem nie mam styczności. Wy sobie żyjecie na dnie społeczeństwa i tak zostanie. Natomiast w kwestii jedzenia, po prostu przyjdzie policja i ci wyjaśni co możesz żreć ;)
  • Odpowiedz
@doveo uważaj prawaczku bo ci żyłka pęknie i zdechniesz z tych nerwów xd

A to przecież dopiero początek złomowania prawackiego bydła ;) poczekaj lepiej na rozwój wydarzeń, bo będzie ciekawie ;)
  • Odpowiedz