Wpis z mikrobloga

@tomekwykopuje: o kurde rzeczywiście, nie przeczytałem wystarczająco uważnie.
Ech no to bardzo słabo z jego strony, zawiodłem się :(
Ciężko czasem o szacunek do ludzi, którzy dokonują takich wyborów, ale oczekiwałem więcej po nim.
  • Odpowiedz
Z Korolukiem jest podobnie jak z Korwinem, który swoją narracją odciąga ludzi od poglądów, które sam reprezentuje.


@BlueTony: Konto koroluka to jest przede wszystkim młot na Konfederację, który wyrósł z wykopu ze złotych czasów orania i masakrowania. On przyjął konwencje, która obowiązywała i obowiązuje na wykopie i szerzej w internetowych kręgach prawicowych. Ludzie podatni na narrację Konfy to osoby skrajnie cynicznie, do których nie przemówisz argumentami, które trafiłyby do dojrzałego dorosłego
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: A gdzie niby tego typu rozważania moralne chciałbyś przedyskutowywać jak nie na wykopie? Robienie z koroluka miłośnika nekrofili w tym przypadku to tak jakby robić z Ciebie faszystę, bo wykopujesz Marsze Niepodległości organizowane przez katolickich dżihadystów.
  • Odpowiedz
ale nie ma gorszego śmietnika niż prawactwo


@konrad_bolec: Jest, lewactwo. Jak sama nazwa wskazuje, to niewyobrażalne gówno. Coś lewego, gorszego, niewłaściwego. Nie zapraszam do dyskusji, dzbanuszku.
  • Odpowiedz
@doveo ależ ja z prawackim śmietnikiem nie zamierzam dyskutować. Nie ma większego nowotworu niż prawactwo i świadczy o tym choćby wynik wyborów;) ależ musi dupsko piec...

Pokwicz sobie jeszcze, bo tyle ci zostało xd
  • Odpowiedz
@Stuba głośniej kwicz, bo słabo cie słychać.

Jakby co to przypominam, że prawactwo przegrało wybory I kończy się wasze eldorado xd

Radzę się przyzwyczaić do nowej rzeczywistości, w której dupsko będzie was piekło codziennie xd
  • Odpowiedz