Wpis z mikrobloga

Najważniejsze obecnie, żeby konfederacja się nie rozpadła i ruszyła dalej razem. Jak widzicie przy tym listy do europarlamentu? Z mojej strony konfa powinna bardziej uwypuklić bogata kobieca część swojego składu - na jedynki dać Bryłkę, Zajączkowska. Widziałbym też w parlamencie UE Jacka Wilka.

Myślę, że przy dobrej kampanii, jadąc na sprzeciwie wobec fitfor55 i pokazując oportunizm PiS konfa osiągnie bardzo dobry wynik. To są wybory skrojone pod nią. Oby tylko zdjęli jej blokadę w TVP...

#konfederacja #4konserwy #wybory
  • 22
@ChlopoRobotnik2137: już tam był i nic nie zdziałał. Dziadek niech idzie na emeryturę.

@Pepperek przemawia za nim jego wykształcenie + promocja wodoru/alternatywnych metod pozyskiwania węgla. W parlamencie UE by się sprawdził w sam raz. Wg mnie powinien tam iść. Konfederacja może zawalczyć o 4 mandaty i wtedy widziałbym też Sosnierza. Albo kogoś nowego od Brauna, żeby wypromować kolejna twarz.

@wstanczyk na tym polega polityka. W przypadku Konfederacji warto wykorzystać te wybory
@opewnieJerzy: konfederacja nigdy nie przebije szklanego sufitu. jej problemem jest to, ze to partia religijnych fundamentalistów. zawsze więcej wyborców wybierze umiarkowane opcje polityczne, bo idiotów którzy powiedzą "mnie to nie obchodzi, liczą się podatki" zawsze będzie mniej.

nie wystarczy usunięcie korwina, jeżeli tą partią dalej rządzi bosak, mentzen i braun xD
na tym polega polityka


@opewnieJerzy: Na tym, by przegrywać wybory?

W przypadku Konfederacji warto wykorzystać te wybory do wypromowania, że kobiety też popierają te partię


@opewnieJerzy: No, tylko, że nie popierają, a to, że udało się znaleźć dwie kobiety, które poprą Konfederację, potrafią wypowiedzieć ze dwa zdania bez pomyłki i jednoczesnie nie wierzą w płaską ziemię, to akurat nikogo więcej nie przekona, uwierz ( ͡° ͜ʖ ͡°
@NieBojeSieMinusow: tak, ale w wyborach UE może sporo zyskać na PiSie w defensywie, który zgodził się na sporo chorych lewackich pomysłów + klocacej się i uległej UE opozycji. Myślę, że w zasięgu jest 4 posłów do parlamentu UE. To dużo.

@wstanczyk akurat obie panie zostały pozytywnie zweryfikowane w wyborach, pomimo, że nie dostały mandatów. Do tego widziałbym Karolinę Pikule z korony Brauna.

Nie popierają głównie przez Korwina.
akurat obie panie zostały pozytywnie zweryfikowane w wyborach

akurat obie panie zostały pozytywnie zweryfikowane w wyborach, pomimo, że nie dostały mandatów


@opewnieJerzy: To pozytywnie, czy nie dostały mandatów? Z resztą od kiedy to fakt, że ktoś dostał dużo głosów zaświadcza o tym, że ma coś mądrego do powiedzenia? I to Konfederata, z waaszą pogardą dla demokracji takie rzeczy mówi? xd
jaka pogardą do demokracji?


@opewnieJerzy: No nie, absolutnie niczego takiego w Konfederacji nie było xD Żadnego gadania o d***kracji, że większość to debile i fanów monarchizmu też tam nie ma, nic a nic. A mówią o tym, że chętnie by demokrację znieśli, tylko w Polsce nie można mieć partii jawnie do tego nawołujących, to tak dla zgrywy, nie?

To może ty lepiej się do okulisty wybierz chłopie, albo trochę doczytaj o
@opewnieJerzy: Niech Wilk #!$%@? od parlamentu europejskiego. Gość już w poprzednich wyborach wywinął numer wycofując się tuż przed, gdy karty były już wydrukowane. Jako członek komisji wyborczej, każdorazowo musiałem informować o jego rezygnacji przy wydawaniu kart do głosowania.
@wstanczyk: i dlatego mieli prawybory np. w prezydenckich, w których udział mógł wziąć każdy. Taaa..

Dlatego trzeba odciąć Korwina, bo wtedy takie argumenty znikną. Niestety obecnie szkodzi, nie pomaga w prowadzeniu prawdziwej poważnej polityki
i dlatego mieli prawybory np. w prezydenckich, w których udział mógł wziąć każdy.


@opewnieJerzy: Te ustawione prawybory, dodatkowo z zapisaną zasadą, że o jedynkach i tak decydują liderzy, a te prawybory, to tak dla hecy? Czy o tym nie słyszałeś?

Dlatego trzeba odciąć Korwina, bo wtedy takie argumenty znikną.


@opewnieJerzy: Dalej zostanie Braun, Mentzen, Tumanowicz, Tuduj, Berkowicz, Sośnierz i cała reszta tego tatałajstwa. Korwin to tam był rozsądny na tle
@opewnieJerzy: to akurat beka że wśród narodowców kobietki robią robotę. Poznałem kilka narodowców, co prawda z dołów partyjnych czy poza partyjnych różnych organizacji (trochę tego jest, a wiele z nich się nie lubi między sobą). 4 dziewczyny: studentka matematyki z jakimś zagranicznym stypendium dla zdolnych, studentka prawa na czołowej polskiej uczelni, wiolonczelistke, przedsiębiorcę. I chłopów: brukarz, pracownik na kasie i jakiś nosiciel teczki w któreś z tych organizacji
@opewnieJerzy prawybory były