Wpis z mikrobloga

Wszyscy piszą o dymisji załączonego osobnika i słusznie. Z tym że, gość będzie skakał pod (odbudowany) sufit z radości, jeżeli na dymisji się skończy. A nie powinno. To powinna być dymisja, degradacja, wydalenie ze służby i liczne zarzuty. O więzieniu nie śmiem marzyć, ale skala nadużyć nie tylko w przypadku akcji granatnik była porażająca. Zrobienie z bagiet ochrony dla karakana, pomnika smoleńskiego i bata na obywateli. Mataczenie w przypadku majtczaka też go obciąża. Po prostu wzorzec wiernego partii enkawudzisty, który bez jej rozkazu nie ruszy palcem. Chyba, że trzeba dopieprzyć zwykłemu obywatelowi. Czekam.
#bekazpisu #policja #bekazpodludzi #wybory
Pobierz mannoroth - Wszyscy piszą o dymisji załączonego osobnika i słusznie. Z tym że, gość b...
źródło: z29266003IER,Gen--insp--Jaroslaw-Szymczyk
  • 30
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami nie wiem. Fajnie, że ty wiesz. Zatem jesteś na pewno bardzo mądry. Poświęć zatem odrobinę swojej mądrości na prawo karne, to sam wtedy zrozumiesz dlaczego nie można go skazać w zastanych okolicznościach, a jak przeczytasz wtedy swoje dzisiejsze wpisy, to od razu rzuci ci się w oczy jakie głupoty napisałeś w tej kwestii. Pozdrawiam.
@ryhu: Kolego ja rozumiem Twoje podejście do przepisów,i nic nie zmieni faktu że ukry mu dały dupochron w postaci papieru w sytuacji w której mógł pozabijać policjantów. Hańbą jest że nasz rząd o to wystąpił żeby taki dokument był na wczoraj,pis jak by był mądry to by o to nie prosił a typa rozszarpał publicznie na strzępy i zamknął-wtedy by było mityczne prawo i sprawiedliwość a tak mamy korupcje,kolesiostwo i nepotyzm
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami czyli twierdzisz, że wyglądało to tak, że
A) Ukraińcy dali mu świadomie w prezencie dwa uzbrojone granatniki, bo uznali że to dobry prezent dla wysokiej rangą urzędnika z obcego kraju
B) on świadomie przewiózł przez granicę dwa uzbrojone granatniki
C) świadomie #!$%@?ł z uzbrojenego granatnika w ścianę, bo tak?
D) będąc takim nieudacznikiem, jak wynika z trzech poprzednich punktów, był jednak na tyle obrotny że załatwił sobie lewe papiery od Ukraińców,
@ryhu: On sobie niczego nie załatwił sam jest zbyt krótki,nie #!$%@?ł świadomie naciskał co popadnie i się udało tam są 3 zabezpieczenia i namierzanie celu,i tak ukry dali mu taki prezent na pewnych szczeblach broń nawet nielegalna to nic nadzwyczajnego pisałem to wszystko już pozdro o brzytwie też słyszałem i pomyśl o tym że ludzie w pewnych kręgach mają inne możliwości załatwiania,przewożenia,czy dawania "niecodziennych" podarkach