Wpis z mikrobloga

Wszyscy piszą o dymisji załączonego osobnika i słusznie. Z tym że, gość będzie skakał pod (odbudowany) sufit z radości, jeżeli na dymisji się skończy. A nie powinno. To powinna być dymisja, degradacja, wydalenie ze służby i liczne zarzuty. O więzieniu nie śmiem marzyć, ale skala nadużyć nie tylko w przypadku akcji granatnik była porażająca. Zrobienie z bagiet ochrony dla karakana, pomnika smoleńskiego i bata na obywateli. Mataczenie w przypadku majtczaka też go obciąża. Po prostu wzorzec wiernego partii enkawudzisty, który bez jej rozkazu nie ruszy palcem. Chyba, że trzeba dopieprzyć zwykłemu obywatelowi. Czekam.
#bekazpisu #policja #bekazpodludzi #wybory
mannoroth - Wszyscy piszą o dymisji załączonego osobnika i słusznie. Z tym że, gość b...

źródło: z29266003IER,Gen--insp--Jaroslaw-Szymczyk

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • 1
Kolego za wniesienie nielegalnej broni,na którą w dodatku nie posiadasz uprawnień jest wiezienie z urzędu,plus zniszczenie jednostki narazenie na utrate życia i zdrowia etc 25lat tyle by #!$%@? dostał w cywilizowanym kraju


@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: *nie dotyczy ludzi z koneksjami. Tylko plebsu. Jeżeli dostanie tylko dymisję, to będzie to dla mnie duże rozczarowanie.
  • Odpowiedz
@mannoroth: Wy sobie wyobrażacie jakie byłyby zarzuty dla zwykłego Kowalskiego za posiadanie takiej broni, do tego jeszcze odpalenie jej i spowodowanie strat i zagrożeń dla innych? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 7
Wy sobie wyobrażacie jakie byłyby zarzuty dla zwykłego Kowalskiego za posiadanie takiej broni, do tego jeszcze odpalenie jej i spowodowanie strat i zagrożeń dla innych? (ʘʘ)


@dasfax: Plus przemyt. Dolepili by do tego terroryzm i >5 lat murowane.
  • Odpowiedz
  • 7
@mannoroth miałem pytać czy w sumie mamy jakiś przykład wyroku w podobnej sprawie gdzieś za granicą czy coś, ale szybko sobie przypomniałem, że mówimy o sytuacji gdzie szef policji odpalił przemycony granatnik, dodatkowo niszcząc swoje biuro i pół KGP, ciężko będzie znaleźć coś odpowiedniego XDD
  • Odpowiedz
  • 4
@Veuch: Są takie przypadki że ktoś przemyca broń i wysadza strategiczny budynek, tylko, taki drobny szczegół, na ogół robią to tzw. terroryści, a nie najważniejszy policjant w kraju ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Kolego za wniesienie nielegalnej broni,na którą w dodatku nie posiadasz uprawnień jest wiezienie z urzędu


@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Ale wiesz, że skoro istnieje oświadczenie strony ukraińskiej, która mu te granatniki ofiarowała, że to były nieuzbrojone atrapy, i nawet poleciały tam za to głowy, to zwalania go z odpowiedzialności? Smutna prawda, która do mało kogo tutaj dociera jest taka, że przemyt musi być świadomy. I na tym koniec tematu, nie będzie żadnego skazania, żaden
  • Odpowiedz
@ryhu: Widziałeś granatnik uzbrojony i nie uzbrojony?Tam jest #!$%@? mini rakieta no ciężko to przeoczyć,choć fakt magister generał polskiej policji może być debilem.
Zgodnie z prawem to powinien odbyć obserwacje psychiatryczną bo najwyrazniej ma tak niski iloraz inteligencji że pełniąc służbę może pozabijać ludzi ¯\(ツ)/¯
W drugą strone to widzimy się pierwszy raz ja posypuje Ci biały proszek mówię masz wciągaj,to nie narkotyki,a Ty wciągasz?No chyba nie bo nie jesteś debilem.
  • Odpowiedz
  • 0
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami i tu jest sedno problemu, którego nie rozumiesz. To nie były umowy między łebkami jak ty i ja. Tylko oficjalne ustalenia wysokich urzędników dwóch państw.

Jak sprzedasz mi nowego ajfona za 100zl, a okaże się on kradziony, to idę siedzieć za paserstwo.

Jak tego samego ajfona za symboliczne 100zl wręczy mi prezydent państwa podczas transmisji w telewizji, a potem powie że ich błąd, to mnie nie zamkną.

I ten niuans albo
  • Odpowiedz
@mannoroth: za pieprzoną nie zbitą spłonkę, albo kawałek wykopanego, nic nie wartego zardzewiałego gowna pójdziesz siedzieć, a za posiadanie granatnika i #!$%@? go wewnątrz budynku (jak durnym trzeba być) traktują Cię jako ofiarę xD
  • Odpowiedz
@ryhu: Kolego ja byłem u ukrów i uwierz że nie ma różnicy między Tobą a Mną,chłopy się napruły jeden drugiem dął normalny granatnik nasz po zejściu kaca powinien zwrócić prezent i tyle,a że jest debilem to przemycił go do kraju i mógł ludzi pozabijac. Tu nie ma żadnych teorii spiskowych czy dorabiana wyższych wartości.
  • Odpowiedz