Wpis z mikrobloga

Jak to zawsze bywało w kwestiach politycznych, im mniej ludzie wiedzą, tym są bardziej pewni swoich wyborów.

Pamiętacie ile to było szumu, że Polska nie spełnia wymogów tego i owego? Jak bardzo łamana jest praworządność? Jaka to reforma sądownictwa jest zła? Pewnie nadal myślicie, że było to główną przyczyną zablokowania środków z KPO, otóż nie...

Tak zwyczajnie w świecie wnioskowała i zabiegała o to sama Koalicja Obywatelska, oczywiście w konsekwencji zagłosowała przeciwko Polsce.
Serio uważacie, że takie działanie zasługiwało na wasz głos?

Smaczna kawusia? ☕

To teraz się trzymajcie:

"– Warunkiem otrzymania pieniędzy unijnych będzie zgoda na federalizację Europy, czyli utworzenie jednego państwa, w tym likwidacja prawa weta w Unii Europejskiej, wymuszanie kwestii emigrantów, narzucenie polityki rewolucji kulturalnej. Polacy w ciągu pół roku bardzo się zdziwią, co wybrali – stwierdził dr Orzeł."

W artykule dla tych nieco bardziej ogarniętych, których jeszcze jakaś tam prawda interesuje - garść szczegółów na temat samej rezolucji i przebiegu głosowania. (aha, gdybyście chcieli wiedzieć, to podobnych przypadków było ok. 40!!!)

https://forsal.pl/swiat/unia-europejska/artykuly/8413539,pe-przyjal-rezolucje-by-wstrzymac-kpo-dla-polski-jak-glosowali-polscy-eurodeputowani.html

To wy pozwalacie być im tak bezczelnymi, najpierw sami o to wnioskowali, a teraz będą łaskawie Polskę ratować, latać do Brukseli i w akcie heroizmu - KPO odblokowywać...no ludzie...

Właśnie dlatego nie głosowałem, nawet PiS nie jest wart zastąpienia takimi popłuczynami.

#wybory #marekbelka #kpo #polityka #komisjaeuropejska
lakfor - Jak to zawsze bywało w kwestiach politycznych, im mniej ludzie wiedzą, tym s...

źródło: Jak głosowali polscy eurodeputowani

Pobierz
  • 69
@pogromca_krasnali: ale wiesz, że do głosowania doszło wyłącznie z inicjatywy posłów z KO?
Zdajesz sobie sprawę, że tylko Polacy wnioskują o zablokowanie funduszy dla własnego kraju?
Wiesz kto latał z płaczem do Unii i raportował ze szczegółami jaka to dyktatura się nam szykuje, jaki faszyzm. I co? Gdzie masz te fałszerstwa wyborcze, gdzie czołgi na ulicach, gdzie upadek demokracji?

W samym poście chodzi wyłącznie o to, jak bezczelnym jest Belka, pisząc
W samym poście chodzi wyłącznie o to, jak bezczelnym jest Belka, pisząc dziś o winach PiS, podczas gdy sam przyłożył palec, i to nie jeden raz, do zablokownia tych środków.


@lakfor: No wiadomix, jak pedofil trafia do więzienia to winny jest dzieciak którego wyruchał, bo się wygadał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Japa tam pisowcu, będziecie ruchani przez kolejne osiem lat bez mydła.
@lakfor: I bardzo dobrze, że zablokowali. Trzeba było ratować pieniądze dla społeczeństwa przed złodziejami z #pis. Dość już #!$%@? hajsu na rodzinki i znajomków, pseudofundacje jakieś czy firmy zombie (NCBIR), rydzyka i resztę tego cuchnącego starą pleśnią kościołka, propagandowe media (tvpis, republika i tak dalej...), idiotyczne podkomisje smoleńskie, kółka gospodyń wiejskich i inne!!! Teraz przyjdzie czas zapłaty rachunków za ten rabunek. #bekazpisu #bekazprawakow
Japa tam pisowcu, będziecie ruchani przez kolejne osiem lat bez mydła.


@pogromca_krasnali: w zasadzie esencja waszego myślenia.

Durnyś wybitnie, nie głosowałem na PiS, zwyczajnie widzę, że PO to jeszcze lepsze orangutany od pisiorów.

Pół kadencji nie wytrzyma ta twoja lewicowa zbieranina, tak że sobie raczej nie poruchacie za długo. Ludziom się szybciej oczy otworzą niż ci się wydaje.
im szybciej postpeuje federalizacja UE tym lepiej.


@Aster1981: Gratulacje, może od razu #!$%@? orzełka z paszportu? W dupie byłeś i gówno widziałeś co się obecnie dzieje na ulicach największy postępowych miast europejskich, trzeba być srogim orangutanem, żeby dożyć do takich standardów. Będziesz zapierdałał na zasiłki dla somalijskich rodzin, to może zrozumiesz co się właśnie stało podczas tych wyborów.
I znowu kłamiesz, pisowcu. KPO zostało zablokowane z powodu ziobrystycznego #!$%@? z sądami.


@pogromca_krasnali: a kto o tym donosił? Kto się domagał reakcji? Kto złożył wnioski o rezolucje? Jak to się stało, że podobne rozwiązania w innych krajach są akceptowane, a nasze nie?
jprd ale wy jesteście naiwni i niedoinformowani.

To właśnie dla ciebie, tak to ty właśnie jesteś odbiorcą tej pierwszej wersji z obrazka, to ty łapiesz jak małpa banana
@lakfor: o_O niezla odklejka xD

Paszporty sie zmienia dopiero po pelnej federalizacji, gdy bedzie jakas forma Panstwa Europejskiego. Znaczki moga byc rozne dla ludzi z roznych stanow, a moze te same, bez znaczenia.
Wazne by sie pospieszyc z federalizacja, bo fakt ze postepuje od lat, ale jednak duzo za wolno.
Jak to się stało, że podobne rozwiązania w innych krajach są akceptowane, a nasze nie?


@lakfor: W żadnym kraju nie było "podobnych rozwiązań".

a kto o tym donosił?


@lakfor: No wiadomix, jak pedofil trafia do więzienia to winny jest dzieciak którego wyruchał, bo się wygadał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mówię: japa tam czym-tam-#!$%@?-jesteś bo będziesz przez osiem lat widział jak Polska się europeizuje. Nieważne czym jesteś
@kszaku:

I bardzo dobrze, że zablokowali. Trzeba było ratować pieniądze dla społeczeństwa przed złodziejami z #pis.


@kszaku: Wiesz czym się różni jeden złodziej od drugiego?

Że za PO kasę z Orlenu ssał Joschka Fischer, tak były wicekanclerz Niemiec, przez 8 lat firma miała niecałe 3 miliardy zysku, trzy razy tyle Obajtek zrobił w pierwszym kwartale tego roku. Rozumiesz w ogóle skalę?

8lat vs 1miesiąc.... co to jest jak nie
W żadnym kraju nie było "podobnych rozwiązań".


@pogromca_krasnali: No i widzisz, nawet się nie orientujesz w temacie, a gardłujesz. Sprawdź sobie na jakiej zasadzie są wybierani sędziowie w Niemczech, to ci szczęka opadnie, Tam to wybór 100% z klucza partyjnego. Tyle jeśli chodzi o twój poziom wiedzy, może zanim następnym razem coś napiszesz, to najpierw doczytaj co nieco.

Do komisji ds. wyboru sędziów należy 16 ministrów landowych (obecnie jest to 8
@noleiret: to zobaczysz jak PO je spożytkuje z głową, jak Trzaskowski plażę z palet na pl.Bankowym, albo kładkę rowerową przez Wisłę zamiast mostu, ew grube dotacje dla Krytyki Policznej czy innej lewicowej zbieraniny,

Jedni i drudzy są siebie warci jeśli chodzi o takie wydatki, jednak jakoś odnoszę wrażenie, że były to zupełnie inne kierunki, jedni likwidowali komendy policji, jednostki wojskowe, linie kolejowe, drudzy je budowali, jedni chcieli sprzedawać nasze rafinerie, drudzy
haha obsrany pisowiec jest obsrany


@emasele: haha, a ty dalej będziesz mi tylko papier podawał, i to przed odrywaniem i zginaniem listków, bo patrząc na twój poziom, to nawet i to #!$%@?. Bym na ciebie liczył to faktycznie chodziłbym w brudnych gaciach. (a właśnie, jak tam idą przygotowania do 3 szt. odzieży rocznie) xDDD

I nie pisowiec łosiu, serio wam zawsze wychodzi, że jak ktoś wali w PO to musi być