Wpis z mikrobloga

@twardy_kij: Przepraszam, ale niby za co chcesz zgłaszać ten wywiad. Rozumiem, że można nie lubić NitroZyniaka jak najbardziej bo mnie też denerwował w pewnym momencie, ale to co tutaj się odwala względem jego osoby nie jest normalne i śmiało można podpiąć już pod nękanie nawet oraz działanie na szkodę.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: a może właśnie o to chodzi że sam nitro przez lata nękał ludzi i działał na ich szkodę? Może najwyższy czas by rzeczywiście się go pozbyć z yt tak by jacyś wartościowi twórcy mogli robic content a nie miliard shotów nitrozyniaka o niczym.
  • Odpowiedz
może właśnie o to chodzi że sam nitro przez lata nękał ludzi i działał na ich szkodę?


@Gandarth: W jaki ku....a sposób niby nękał ludzi? Bo powiedział komuś, że pulpet uciekł z pudliszek. Nie bądź śmieszny.
  • Odpowiedz
i wiele więcej.


@Bibiwarum: I co ma niby udowadniać wyżej przedstawiony film? Ja pamiętam, że wykopki się jarały niektóre bo ''zły nitro'' i hipokryzja której tam nie było co najwyżej pokazane zostało iż jest wulgarny i przeklina co już każdy wiedział od 10 lat, ale to w dalszym ciągu nie jest nękanie. Ale to, że wykopki trwale zgłaszają mu nie wiem jego kanały, jakiegoś dzieciaka co robił shoty od roku
  • Odpowiedz
@Cztero0404: widzę że chyba masz 15 lat co ? Nie obchodzi mnie co robili i jakie mają zdanie wykopki , bo wyrażam swoją opinię i nikim się nie sugeruje.
Co ma udowadniać ten film - obejrzyj a się dowiesz , nie chce mi się spamować cytatami z życzeniami śmierci dla mamy , gwałtu czy namawianie do wchodzenia na strony dla dorosłych ale przecież to tylko wulgaryzmy on taki był prawda
  • Odpowiedz
@Bibiwarum: Jeśli już chcesz wiedzieć nie, nie mam 15 lat. Prawie dekadę więcej, ale spoko rozumiem jak braknie argumentów to trzeba próbować uderzyć w wiek bo wiadomo jak mówi stara polska zasada tyś jest gówniorz ty się nie znasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przepraszam, ale co jest złego we wchodzeniu ''na strony dla dorosłych'' i tak prawie każdy to robi niezależnie od płci bo jest to
  • Odpowiedz
@Cztero0404: nic w tym złego gdy nie namawiasz do tego osoby nieletniej , masz 25 lat a myślenie 15 latka dlatego uderzyłem w wiek a nie z powodu braku argumentów. Przedstawiasz sytuację ogólnikowo , nie odnosisz się do sprawy a bronisz go po najmniejszej lini oporu. Ohh jaki on zły a co jeżeli właśnie ta losowa osoba jest starsza o 10 lat i teraz ma okazję go spotkać na żywo
  • Odpowiedz
@Bibiwarum: Nie, nie mam myślenia 15 latka. A to co robisz jest żenujące po prostu, próbujesz narzucić narrację za wszelką cenę idąc za owczym pędem jaki to zyniak nie jest zły. Chłopie on i tak się już nie liczy zbanowali go na youtube 3/4 ludzi z jego otoczenia zapomniało o nim on jest out. Prawda jest taka, że największą popularność w tym momencie to mu wykopki nakręcają które wrzucają tu
  • Odpowiedz
@Cztero0404: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia w tym przypadku a nie żadnej depresji , ale nie ma sensu na przeciągnie liny. Jak już wcześniej Ci napisałem za nikim nie podążam, a jedynie wyrażam swoją opinię że tacy ludzie nie zależnie czy ktoś się zmienił czy nie powinni zniknąć i tyle i do tego odnosił się mój 1 komentarz, żadnych wywiadów, żadnych shotow zero zarobku z jego zbanowanej mordy.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: spłycasz temat do pulpeta, serio? Widać że jesteś tam jego jakimś fanem ale typ ma bana na yt i nie powinno się tam nic z nim pojawiać a materiały i kanały powinny być zdejmowane. Chcesz to sobie oglądaj takie rynsztokowe treści skoro to twój poziom ale mlekołak ma zły wpływ na dzieciaki i nie przypadkowo jest na cenzurowanym. Szczerze to nikt nie straci na cancelowaniu go a wręcz każdy
  • Odpowiedz
spłycasz temat do pulpeta, serio?


@Gandarth: Nie spłycam, problem jest taki iż praktycznie zawsze pewne osoby posługiwały się tym przykładem a kiedy ja to robię w drugą stronę to oj nie, nie można tak. Jak chcesz zacząć naprawiać dzieci to zacznij od robienia tego w domach przez rodziców oraz szkół NitroZyniak, żaden inny youtuber, influ, raper, piłkarz ktokolwiek nie jest od wychowywania dzieci.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: ty rozumiesz ze żyjemy w czasach gdzie rodzice dają dziecku do ręki sprzęt i nie kontrolują tego? Łatwiej jest zmienić miliony ludzi czy zablokować kilkanaście osób które mają destrukcyjny wpływ na młodzież? Jeden powód by zostawić takiego nitro podaj. Przecież on nic nie tworzy poza komentowaniem xd co on nam daje bo nie rozumiem tej fascynacji.
  • Odpowiedz
ty rozumiesz ze żyjemy w czasach gdzie rodzice dają dziecku do ręki sprzęt i nie kontrolują tego?


@Gandarth: To niech ku...a zaczną się zajmować swoim dzieckiem a nie udawać, że się zajmują. NitroZyniak nie robi treści dla dzieci, dzieci nie mają prawa ogląda NitroZyniaka. Co robi? A co robi chociażby telewizja.
  • Odpowiedz