Wpis z mikrobloga

Teraz już wiem, że przez kolejne cztery lata będę czytał posty symetrystów i sfrustrowanych kucy #konfederacja jak to Polacy znowu nabrali się na to samo i że jedyną alternatywą są katolibskie szury narodowe, którym chodzi tylko hehe o gospodarkę. Obudźcie mnie na jesień 2027.

Nie zrozumcie mnie i pewnie dziesiątek tysięcy ludzi źle - tak "znowu się nabieramy". Powód jest na tyle prosty, że w głównej mierze ludzie zwyczajnie mają dość PiSu i wyrośli z konfederacji. Pewnie tej samej grupie ludzi nie odpowiada również lewica czy multum innych chorych postulatów przymierzających się do przejęcia władzy populistów, ale z pustego to i Salomon nie naleje.

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa #wybory #polityka
whoru - Teraz już wiem, że przez kolejne cztery lata będę czytał posty symetrystów i ...

źródło: VoOaE4M

Pobierz
  • 5
@whoru: Kiedyś głosowałem na Krula i WOLNOŚĆ.
Interesuje mnie Polska wolnościowa gospodarczo ALE I SPOŁECZNIE.

Obecna konfederacja za to chciałby batyożyć gejów, zabijać kobiety, wprowadzać KK wszędzie. Where wolność osobista i gospodarcza?

Nie ma partii która by mi pasowała zatem zagłosowalem na najmniejsze zlo i oddałem głos na 3 rzeszę.
Może za 4 lata powstanie partia wolnościowa gospodarczo i społecznie, nie mylić z konfederacją xD