Wpis z mikrobloga

@MegaZU0: Jak każdy wie, wyroki w tym kraju wydaje sąd, partia polityczna nie może zamknąć innej za kratkami, choć wiem że PIS miało takie zakusy. I dziwić się, że mniej więcej co trzeci Polak głosuje na PIS, jak podstawowych komunikatów nie chwytają... nawet mi Was nie żal.
@Blaskun: Właśnie tu jest cały kruczek tej sprawy. Jeżeli odblokują dzień po utworzeniu rządu to znaczy, że unia od początku grała na zmianę rządu w Polsce więc była to zagrywka co najmniej poniżej pasa i no co by tu nie mówić nie za bardzo demokratyczna. A jeżeli będą wymagali trwających miesiące zmian prawnych to wtedy stawia Tuska w nie najlepszym świetle.
@Emes91: Chyba nigdy nie broniłem akurat Mentzena bo ten tiktoker sam lubi się często ośmieszać. Czasem zdarzało mi się bronić Korwina gdy był perfidnie wyrywany z kontekstu. Wyrażałem oburzenie gdy Konfederację blokowano na social media i klaskałem gdy przywracano jej konta. Ot, nie przepadam za perfidnymi kłamstwami, podwójnymi standardami i cancel culture. Niezależnie od tego kto ich używa.