Wpis z mikrobloga

@PodniebnyMurzyn: jakby już pojechał to by pisowskie media się zesraly ze nawet rzadu nie stworzył a już się panoszy. Szkoda ze tacy uszczypliwi ludzie nie są jak pis robi wały na miliardy jak na to stwierdzenie Tuska XD
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: Jakiej obrony? ja wiem że z tvpis leciała retoryka że Tusk z Scholcem na gorącej linii siedzą, ale zeby w to uwierzyć trzeba mieć na prawdę mało dobrej woli. I gdyby się okazało że fakytycznie to ocenił byś to dobrze czy źle? żeby cokolwiek zrobić trzeba powołać rząd.
  • Odpowiedz
A jak ktoś mówi, że coś jest do zrobienia "na wczoraj" to cofasz się w czasie?


@Zarrakash: Fikoły już sięzaczynają. Zobaczymy jak powstanie tuskowy rząd, czy na drugi dzień odblokują, czy jednak nadal trzeba będzie wprowadzać zamordystyczne zielone prawo UE żeby bardziej dojechać ludzi xD
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: hehehe No mi to doskonale przypomina to co PO odjaniepawlalo lata temu. Bardzo mnie cieszy tak wysoka frekwencja, a w szczególności wśród najmłodszych. Mam nadzieje, ze wielu z nich będzie obserwować to #!$%@? i cwaniactwo (chociaż mam nadzieje, ze te gnidy sie ogarna) i za jakiś czas polityka będzie odzwierciedlać młode prężne społeczeństwo i #!$%@? typu PiS, PO, SLD czy tam inne konfederacje odejdą do lamusa.
Ktoś kiedyś powiedział, ze
  • Odpowiedz