Wpis z mikrobloga

@mango2018: Ja nie zagłosuje na ex opozycje więcej jeśli sprawy światopoglądowe nie zostaną załatwione, zagłosuje sobie na PiS albo Konfederacje i niech to głupie polskie społeczeństwo się kisi w sosie z konserwy turystycznej.

Jeśli ja nie mam mieć równych praw to spoko, ale wy też jak pączki w maśle nie będziecie żyli, zapewniam - a mam dużo starszych osób w rodzinie które nie głosują bo nie są w stanie, będę najlepszą
Ja nie zagłosuje na ex opozycje więcej jeśli sprawy światopoglądowe nie zostaną załatwione,


@Njal: Dla mnie to akurat najmniej istotne. Nie jestem przeciwko, ale jakoś niespecjalnie mi akurat na tych postulatach zależy.
@mango2018: a mi akurat na jednym konkretnym postulacie zależy najbardziej na świecie - związkach jednopłciowych - jestem w stanie spalić cały ten kraj z gówna i kartonu za ten postulat i zapewniam że nie jestem jedyny.
@mango2018: Wręcz przeciwnie, właśnie dzisiaj w porannej audycji Zetki, Kamysz powiedział że nie mają zamiaru tego popierać ani tym bardziej nie wpiszą tego do umowy koalicyjnej, cała lewica na min. Twitterze jest wręcz zbulwersowana.

https://twitter.com/AM_Zukowska/status/1714173783915774190

Albo ten Wsiok ładnie kliknie zielony przycisk albo czekam na ponowne wybory, a po nich PiS będzie ich tak ru***ł w dupe że nawet Zbigniew Stonoga będzie w szoku bo tego nie przewidział a ja będę
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Njal: @mango2018

Albo ten Wsiok ładnie kliknie zielony przycisk albo czekam na ponowne wybory, a po nich PiS będzie ich tak ru***ł w dupe że nawet Zbigniew Stonoga będzie w szoku bo tego nie przewidział a ja będę się głośno śmiał.

Ludzie chcą konserwatywnej władzy to zrobię tak by ludzie byli zadowoleni, niech im bokiem pójdzie gorzej niż komuna.


no tak, zaglosuj na pis to na pewno pomoże xD

Jeśli uda
@Njal: On jest przeciwko małżeństwom jednopłciowym i adopcji. Jest za związkami. Co do aborcji to chce najsensowniejszego rozwiązania czyli referendum. Które, de facto, jest obecnie jedyną drogą na zmianę istniejącego prawa gdy Duda jest prezydentem.