Wpis z mikrobloga

@Olek3366: Też tego nie rozumiem, ale tak działa propaganda. Kształtuje w Tobie pogląd, a tym poglądem jest tusk jako zbawca narodu i jego elektorat to łyka do tego stopnia, że nawet nie wie, że jest ofiarą propagandy i myśli, że to PiS ich ogłupia, podobnie jest w Rosji, naród też oglupiony, chiny tak samo - Ci to jeszcze gorzej od nas mają, bo u nich nie ma opozycji i są codziennie
@Czloneknarodu coś w tym jest, resztą jak się obserwowało ostatnie lata to z takich wyborców PO stała się taka sekta i niczego nie widzieli prócz PO i jeszcze agresywne jak powiesz źle o Tusku
@Olek3366: Obejrzyj sobie na yt zachowanie wyborców PO z tego marszu mln platfusów jak ten bez koszulki z jaką piana na redaktora TVP wyskoczył, bo ten śmial powiedziec, że sie za niego pomodli, albo ta stara kwoka "ja was nienawidze" że aż dolne zęby pokazala, ja #!$%@? to już nie pamieta afer rudego? PiS przy rudym to cienki bolek, zresztą kazdy przy rudym to mały bolek, bo PO nas osłabiło na
@Czloneknarodu Widziałem oj widziałem, tam jeszcze więcej było takich filmików i to jest efekt nienawiści do PiSu i szczucia na PiS. Jak to się mówi z tych dobrych proeuropejskich Polaków wyrosły świry nieróżniące się niczym od tych z sekty smoleńskiej. Może to przez to że ludzie za bardzo biorą do siebie politykę i poprostu już świruja.
@Olek3366: A tusk jeszcze przed wyborami groził prezydentowi, że go powiesi na sznurze. Jednego Kaczyńskiego już straciliśmy, jak zlikwidują Dude, to w zasadzie PiSu juz nie będzie, bo reszta polityków tej partii przez swoją kadencje została oczerniona (zrobiony zły PR niszczy Twoje dobre imie, a po tym ciężko odzyskać zaufanie) te afery z dupy na PiS nie były bezpodstawne

https://www.wnp.pl/parlamentarny/wydarzenia/premier-d-tusk-grozil-prezydentowi-andrzejowi-dudzie-ze-powiesi-go-na-sznurze,762144.html