Wpis z mikrobloga

@masz_fajne_donice: to teraz policzmy ile ludzi dało się nabrać na kredyt 0%, obniżenie CO2 o 75% do 2030, babciowe, 600zł dla landlorda...przy jednoczesnej deklaracji obniżaniu podatków xD Wam to chyba z okazji zwycięstwa premie obiecali, to takiej ilości farmazoniarzy to jeszcze nigdy tu nie było


@1nfinity: nie no, kucy na wykopie jest znacznie więcej więc co ty #!$%@?? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kryspin013: twoje #!$%@? widzę wszędzie,


@1nfinity: podobnie jak ja twoje. Odpisuję na te wasze ataki paniki bo daje mi to rozrywkę xd

często niezgodne z rzeczywistością,


@1nfinity: wiem, każdy kuc ma swoją rzeczywistość, podobnie jak każdy kuc ma swoją własną konfederację

zamknij mordę i ciesz się premią od pana za wykonanie zadania xD


@1nfinity: potem płaczecie, że zbieracie największą ilość banów na wykopie odklejeńcy xD
potem płaczecie, że zbieracie największą ilość banów na wykopie odklejeńcy xD


@Kryspin013: wcale nie ustrzeliłem trzech zielonek na permy za multikonto xdd miłego robienia dalszych fikołów jak ten

podobnie jak ja twoje


Błąd wkręcenia się w politykę po tym gdy wcześniej i tak usunąłem konto, nie warto było robić nic, bo od waszych farmazonów tutaj aż oczy szczypią. Wykop stał się jedną , wielką zbiórką trolli jak Twitter
@Kryspin013: wcale nie ustrzeliłem trzech zielonek na permy za multikonto xdd miłego robienia dalszych fikołów jak ten


@1nfinity: no i gratulację, ja też perma wyłapałem?

Błąd wkręcenia się w politykę po tym gdy wcześniej i tak usunąłem konto, nie warto było robić nic, bo od waszych farmazonów tutaj aż oczy szczypią. Wykop stał się jedną , wielką zbiórką trolli jak Twitter


@1nfinity: oj kucyku, jest spora szansa, że kiedyś
@Kryspin013: nie mam się czego wstydzić, pamiętam jak już z dobre dwa razy parsknąłem śmiechem na twoje farmazony i poinformowałem cię o tym wprost xD Tak że wszystko zależy od punktu widzenia, ups
@Kryspin013: nie mam się czego wstydzić, pamiętam jak już z dobre dwa razy parsknąłem śmiechem na twoje farmazony i poinformowałem cię o tym wprost xD Tak że wszystko zależy od punktu widzenia, ups


@1nfinity: dobrze kucyku, na pewno jak będziesz więcej płakał na portalu ze śmiesznymi obrazkami to następnym razem konfederacji się uda przekroczyć 10% XD

A teraz nie zawracaj mi już głowy