Wpis z mikrobloga

Dziękuję Wam młodzi wyborcy za to co zrobiliście. Bez Was wiem, że nie dali byśmy rady - o czym przekonaliśmy się w poprzednich wyborach. Dziękuję za frekwencję i wytrzymałość do końca! Starzy jak ja próbowaliśmy długo osiągać to co osiągnęliście Wy! Dziękuję Wam jako juz wykopowicz starszej daty:) Będzie pięknie! Bedzie normalnie! Dziękuję!

#wybory #bekazprzegrywow #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkorwina #bekazkonfederacji #heheszki #polska #oswiadczenie #wykop #polityka
  • 14
przykłady jutro.


@krisip: xD

nieudacznictwem


@krisip: xD - do wojska będa brali nawet takich nieudaczników - póki nie skończysz 65 lat. Na emeryturę też musisz pracować do 65, a pozyjesz do 70.
@7160: Wiesz, stwierdziłem, że tekst o pielusze jest poniżej poziomu do jakiego chciałbym się zniżac. Nie mniej jednak z obrzydzeniem odpowiem Ci na te bzdury z powielanego obrazka.

Praca 5 lat dłużej: I co z tego? Babcia mojej żony ma ponad 90 lat i nadal pracuje zawodowo, w tym fizycznie sprzątając swój pensjonat, dbając o ogród (ma naprawdę najbardziej zajeb.isty ogród na osiedlu) jej oboje rodziców również dawno osiągnęło wiek emerytalny
sprzątając swój pensjonat


@krisip: SWÓJ - ręce opadają. To chyba Chrzanowski w swoje 80-te urodziny powiedział "nie rozumiem czemu starzy ludzie tak czekają na emeryturę - ja wciąż ciężko pracuję pierdząc w stołek i spijając kawusię".

Idź zobacz jak pracują mężczyźni na budowie.

jedno i drugie pracuje.


@krisip: Niech zgadnę - mama jest kasjerką w biedrze a tata pracuje w ochronie w Tesco?

kancelarię, tato był dyrektorem szkoły


@krisip:
Pobierz 7160 - >sprzątając swój pensjonat

@krisip: SWÓJ - ręce opadają. To chyba Chrzanowski...
źródło: niezależna
@7160: Smieszny jesteś, Twoje interpretacje są gówno warte a pisanie o dupczeniu świni pokazuje, że nie warto z Tobą rozmawiać gdyż jesteś zwykłym prostakiem, Twoje wywody są totalnymi bzdurami wyssanymi z palca i powtarzanymi przez podobnych do ciebie nieudaczników, spermiarzy itp. Wybacz ale na poprzednie odpisywałem z obrzydzeniem, teraz już nie zamierzam tracić czasu na marude, cieniasa i nieudacznika.
@7160: nikt mi niczego nie załatwił, do wszystkiego dochodzę sam, bez niczyjej pomocy. Twoje #!$%@? pokazują tylko jakim jesteś spermiarzem i frustratem typie.