Wpis z mikrobloga

To jest absolutna katastrofa jak rozgrywa się ten dziwny naród od ponad trzydziestu lat. Ciągle dajecie się oszukiwać tym samym mordom które pamiętają czasy moskiewskiego zarządcy. Zmieniają się tylko nazwy i koalicje. Jak naród musiał być zdesperowany że nie chciał już rządów PO i wybrał znienawidzony PIS. Teraz wszyscy zapomnieli i wracamy po więcej tego co już było. Przez najbliższe lata znowu zrozumiecie jak bardzo szkodliwe okażą się ich propozycje. A będą nie mniej szkodliwe niż te od PISu. Nie mogę doczekać się tego momentu jak znowu rzucicie się sobie do gardeł. Ja osobiście już nie mam na kogo głosować bo dosłownie każdy mnie zawiódł. Po tym wszystkim co widziałem przez te lata nie czuje się już Polakiem, znam was i nie ufam. Jedyne co we mnie pozostało to nienawiść do tej głupoty. Wasz jad będzie wam przekazywany każdego dnia, bo właśnie na to zasługujecie. Każdy jest winny obecnej sytuacji bez wyjątku.

#wybory #po #pis #konfederacja #lewica
  • 51
@uzytkownik2560: zgoda chłopie. Polityka ma mały wpływ na nasze życie i jak ktoś nie radził sobie w ostatnich latach prosperity na świecie to i teraz sobie nie poradzi w rządach teoretycznie "lepszych". Światopoglądowo mieliśmy ciemnogród, ale gospodarka szła do przodu bez względu na to czy rządziły cwaniaki z PiS czy z PO, jeden ciul.
Teraz wszyscy zapomnieli i wracamy po więcej tego co już było.


@uzytkownik2560: Pojawił się również Hołownia na tapecie z trochę innym podejściem no ale to trzeba jeszcze zauważyć poza swoim zacietrzewieniem do rewolucji co wybory :D
@GladysDelKarmen można się śmiać. ja bym chciał się mylić. chwilowo mówi się że płacimy wysokie ceny za prąd bo emitujemy dużo CO2 "bo PiS nie zainwestował w zielone technologie". zobaczymy czy sytuacja się odwróci za 8 lat. ja uważam niestety, że nie. ciekawe jaki wtedy będzie wykręt.
bardzo bym nie chciał żeby tak było więc zrobię sobie screen tego co teraz napisałem i porównam. :)
a jeszcze dopiszę że spodziewam się za