Wpis z mikrobloga

To jest absolutna katastrofa jak rozgrywa się ten dziwny naród od ponad trzydziestu lat. Ciągle dajecie się oszukiwać tym samym mordom które pamiętają czasy moskiewskiego zarządcy. Zmieniają się tylko nazwy i koalicje. Jak naród musiał być zdesperowany że nie chciał już rządów PO i wybrał znienawidzony PIS. Teraz wszyscy zapomnieli i wracamy po więcej tego co już było. Przez najbliższe lata znowu zrozumiecie jak bardzo szkodliwe okażą się ich propozycje. A będą nie mniej szkodliwe niż te od PISu. Nie mogę doczekać się tego momentu jak znowu rzucicie się sobie do gardeł. Ja osobiście już nie mam na kogo głosować bo dosłownie każdy mnie zawiódł. Po tym wszystkim co widziałem przez te lata nie czuje się już Polakiem, znam was i nie ufam. Jedyne co we mnie pozostało to nienawiść do tej głupoty. Wasz jad będzie wam przekazywany każdego dnia, bo właśnie na to zasługujecie. Każdy jest winny obecnej sytuacji bez wyjątku.

#wybory #po #pis #konfederacja #lewica
  • 51
@BojWhucie Tak o Korwinie jest również mowa. Wystarczy popatrzeć jakie odwala cyrki od wielu wielu lat. Jest sprytny i nie każdy w kilka chwil ogarnie, że ktoś inteligentny też może mieć jakiś chytry plan. Nie wiem jaki ma plan ale ewidentnie wie kiedy odpalić się ze swoimi filozofiami tak żeby wszystkich zniszczyć. Z mojej perspektywy chyba najlepszym rozwiązaniem jest wyprowadzić się gdzieś poza Europę, innej drogi nie widzę.
@Strzelec_wyborowej: Konfederacja również mnie zawiodła. Była w pewnym momencie jedynym punktem mogącym rozbijać ten cały #!$%@?. Zawiedli mnie, są też w Konfederacji osoby złe których działanie bardzo ciężko mi racjonalnie wytłumaczyć. Nie znajduję żadnej partii na którą mógłbym zagłosować. Czy się myliłem głosując na nich przez wiele lat? Możliwe, nie twierdzę że tak nie jest ale staram się wyciągać wnioski i jak ktoś pluje na mnie to nie udaję że pada
>nie czuje się już Polakiem,

>znam was i nie ufam. Jedyne co we mnie pozostało to nienawiść do tej głupoty. Wasz jad będzie wam przekazywany każdego dnia, bo właśnie na to zasługujecie.


@uzytkownik2560: może i się nie czujesz, ale nadal idalnie sie kwalifikujesz, na dodatek do tego najgorszego stereotypu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
znowu zrozumiecie


@uzytkownik2560: nic tam nie zrozumieja, po prostu podatek bedzie wyzszy i trzeba bedzie placic XD juz nie bedzie zlego pisu to nie bedzie do kogo blagac albo probowac cos zmienic XD donald powie fur dojczland i zrozumieja co to znaczy zabory XD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@uzytkownik2560

Z mojej perspektywy chyba najlepszym rozwiązaniem jest wyprowadzić się gdzieś poza Europę, innej drogi nie widzę.


Polecam Białoruś tam niskie podatki, albo koreę płn, ewentualnie Chiny.