Wpis z mikrobloga

To jest absolutna katastrofa jak rozgrywa się ten dziwny naród od ponad trzydziestu lat. Ciągle dajecie się oszukiwać tym samym mordom które pamiętają czasy moskiewskiego zarządcy. Zmieniają się tylko nazwy i koalicje. Jak naród musiał być zdesperowany że nie chciał już rządów PO i wybrał znienawidzony PIS. Teraz wszyscy zapomnieli i wracamy po więcej tego co już było. Przez najbliższe lata znowu zrozumiecie jak bardzo szkodliwe okażą się ich propozycje. A będą nie mniej szkodliwe niż te od PISu. Nie mogę doczekać się tego momentu jak znowu rzucicie się sobie do gardeł. Ja osobiście już nie mam na kogo głosować bo dosłownie każdy mnie zawiódł. Po tym wszystkim co widziałem przez te lata nie czuje się już Polakiem, znam was i nie ufam. Jedyne co we mnie pozostało to nienawiść do tej głupoty. Wasz jad będzie wam przekazywany każdego dnia, bo właśnie na to zasługujecie. Każdy jest winny obecnej sytuacji bez wyjątku.

#wybory #po #pis #konfederacja #lewica
  • 51
  • Odpowiedz
@Strzelec_wyborowej: Konfederacja jest przez trzydzieści lat rozgrywana przez cwaniaka i nikt tego nie potrafi połączyć w całość. Taka to jest mądrość tych ludzi którzy głosują na swojego wodza. Ten człowiek regularnie i konsekwentnie zasiewa ziarno a przed wyborami odpala swoje sprawdzone sposoby na zniszczenie swoich wyborców.
  • Odpowiedz
@uzytkownik2560: zapomniałeś o sld które miało na swoim koncie tyle afer, że nikt w Polsce nie jest w stanie ich wymienic, nawet Miller. A teraz Miller siedzi sobie w europarlamencie z list Donalda, a czarzasty dostanie tekę ministra xd
  • Odpowiedz
@uzytkownik2560: Oho, mędrzec przemówił. On mundry, cała reszta Polaków głupia xD Ja też nie mam na kogo głosować, ale zagłosowałem przeciw PiS, bo chciałbym zapobiec dyktaturze, która zbliżała się wielkimi krokami.
  • Odpowiedz