Wpis z mikrobloga

@anonanonimowy321:

napisała że chora jest xd


Wiem że, to wiesz ale napiszę, chora chyba na wora. Ściemniała na 200 %, pewnie tam siedziała z nudy, szukała atencji albo już pisała z kimś innym wiec wymyślała a Ciebie traktowała jako zapełniacz czasu ewentualnie ławka rezerwowych.
Sam tak miałem nie raz ostatnimi czasy. Prawda jest taka że, jeśli ktoś chce się spotkać to znajdzie czas nawet jeśli jest zabiegany a jak ktoś ma
@Zwierz33: może się boi spotkać, bo mało pisaliśmy jeszcze. Ale nadal piszemy. Dopóki bedzie pisać to ja też mogę bo nie szkodzi mi poświęcić chwili na odpisanie nie nastawiam się że coś ma być
Jak jest się w okolicy przeciętności to tak jest. Laski szukają na siłę jakichś wad
@anonanonimowy321: No ja Ci powiem że, jedynie z jakimi mógłbym się spotkać w miarę sprawnie to stare 50-ątki, niektóre ładne ale bez przesady []
I każda nauczycielka albo z przedszkola a biorą pod uwagę mój wiek i różnicę prawie 20 l. to trochę pedo z ich strony może to ma jakąś korelację dodatkowo z byciem nauczycielem i pracą z młodymi a zbyt młodych to mogłaby
@anonanonimowy321: Pomyśl sb. stary że, ludziom w mieście ciężko a co dopiero na wiosce to już całkiem kaplica tak jak dla mnie XD

Zapomniałem. Pisałem z jedną to pytała czy z miasta tam gdzie ona, ja piszę że, nie ale 40 min autem i powiedziała za daleko XD