Wpis z mikrobloga

@Davn: Ale rak, ała... ( ͡° ʖ̯ ͡°) I te teksty "Niech wszyscy zginą, skoro srają na swój kraj to po co im jakakolwiek ojczyzna!". Nie ma to jak tolerancja i akceptacja. W ich głowach jak w nazwie tej grupy TYLKO PIS. Straszne to jest bo ta polaryzacja społeczeństwa zostanie z nami po tych wyborach, nie zniknie z przestrzeni publicznej. Zaczniemy sobie pluć do ryja na ulicy
@Davn: będziemy pracować do 700 roku życia!!!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem co tam złego jest, jedna tylko nieścisłość: euro nikt nie wprowadzi bo nasz rynek przestałby być konkurencyjny dla zachodu
gdzie minusy?


@Simple-Man: W #!$%@? w robocie do 70ki kiedy dzisiejsze stare baby w takim wieku już 10 lat siedzą na emeryturze mimo że podczas pracy wypracowywały penie kilka-kilkanaście dolców miesięcznie. Zrównanie wieku emerytalnego powinno nastąpić, ale podnoszenie go w żadnym razie
@Davn: Czytam to co tam wypisują i w sumie nie chce mi się wierzyć w to co widzę, ale wtedy przypominam sobie, że mam rodziców zatwardziałych pisowców, którzy jedyną wiedzę o polityce mają z reżimówki. I pewnie myślą podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)