Wpis z mikrobloga

#wybory
90% betonu w tym kraju ma iq kredki świecowej. Brak podstawowej wiedzy na temat ekonomii i funkcjonowania państwa. Zerowy poziom dociekliwości dedukcji i chęci zrozumienia. Wszystko przyjmowane z tacy. Głosy podejmowane na podstawie światopoglądów a nie ekonomii i gospodarki państwa. Istotniejsze jest czy Julka #!$%@? aborcje niż to że spółki skarbu państwa nas okradają poprzez swój monopol. Cieszą się barany że oni odnieśli SUCKES bo przywrócili do władzy człowieka którego pogonili 8 lat temu bo ich okradał. Zajebista definicja sukcesu. Głosowania na lewo to już wgl nie rozumiem bo to irracjonalne. II WŚ zlikwidowała inteligencje w tym kraju ...
  • 40
  • Odpowiedz
@ksieciunioczarnegohumoru96: Lepiej bym tego nie ujął. Liczą się kolorowe głosy, LGBT, Aborcja na życzenie i to czy Jarek dymał kiedyś w życiu czy jest prawikiem i kobiety reagują na niego z obrzydzeniem dlatego głosują przeciw niemu na inną partię (znam wiele takich kobiet). Zero pojęcia o gospodarce itd. Tragedia.
  • Odpowiedz
to są efekty wejścia armii czerwonej do polski i przyniesienia komunizmu na bagnetach swoich mosinów, to prlowska mentalność powoduje takie efekty a oni wiedzą jak to skrzętnie wykorzystać i volia mamy syf
  • Odpowiedz
@ksieciunioczarnegohumoru96:

90% betonu w tym kraju ma iq kredki świecowej. Brak podstawowej wiedzy na temat ekonomii i funkcjonowania państwa. Zerowy poziom dociekliwości dedukcji i chęci zrozumienia. Wszystko przyjmowane z tacy. Głosy podejmowane na podstawie światopoglądów a nie ekonomii i gospodarki państwa.


Do tego momentu byłem pewien, że wypowiadasz się o pisowcach, wypisz wymaluj wyborca pisu, ale plot twist xD
  • Odpowiedz
@DrakkainenV: Likwidacja a uproszczenie to dwie różne rzeczy. Pierwsza rzecz która powinna być zlikwidowana to świadczenia socjalne. Nie po to płacimy podatki żeby dawać pieniądze ludziom drugim. Pieniądze powinny iść na rozwój państwa. Logicznym jest że ten co siedział na dupie i nie miał nic a coś dostał to będzie ucieszony nawet jak ceny pójdą 2 x do góry. Wcześniej nie miał nic dziś ma coś. Tylko te coś kosztuje
  • Odpowiedz
@ksieciunioczarnegohumoru96: Kto kogo pogonił? Ja nigdy przez całe swoje życie i te kilkanaście lat jak mogę głosować zawsze byłem przeciwko pisowi. Zawsze jak byli u władzy było takie gówno, że to się w pale nie mieści. I jestem wręcz dumny z tego że nigdy nie zagłosowałem na pis.

nigdy nie byłem tak okradany jak za pisu.. żadna partiia nigdy nie zbliżyła się nawet do tego i pis złodziejstwo przeniósł na
  • Odpowiedz
@ksieciunioczarnegohumoru96: gościu dobrze prawisz ALE nie wziołes pod uwagę że ludzie głosowali na mniejsze zło. Odsunęli NAJGORSZĄ partię rządząca od 89r. Nikt tak kraju jak oni nie zadłużył nikt tyle nie kradł, nie było takiego kolesiostwa i kumoterstwa jak za PiS.
Ogulnie strasznie rozwalali kraj. Dlatego ludzie zagłosowali na mniejsze zło czyli KO ja osobiście nie poto glosowałem kiedyś na PiS aby odsunęli po aby teraz glosować na po. Dlatego
  • Odpowiedz