Wpis z mikrobloga

@NicolasLatifi: to porozmawiajmy o realnych liczbach, a nie tej z obrazka.

Jeśli PiS to np 500. I wywalili w kosmos, to jaka jest teraz uznaniowa granica dla wyborców PO itp? 100 150? ile? XD Od kiedy mam prawo krytycznie myśleć i krytykować złe rzeczy.

Póki co nie trzeba afer, wystarczy, że spełnią niektóre niepoprawne obietnice wyborcze czy to wycofanie gotówki czy inne granice białoruskie.
  • Odpowiedz
@Franek_z_fabryki_firanek: afery zawsze będą, nie bądź infantylnym. Ważne jest to jak rząd reaguje na afery. No i ważne jest żeby odróżniać prawdziwe afery od pseudo afer kreowanych przez opozycję jak np. Amber gold co nie miało nic wspolnego z rządem
  • Odpowiedz
  • 4
@NicolasLatifi Boże jakie plemienne myślenie, tutsi i hutu. To.mozns bhc niekompetentnym i skorumpowanym byleby tylko o jedną aferę mniej kd pisu. To już jest polityczny fanatyzm o który jedna strona tzw wykształconych z dużych miast zwykle posądza emerytów ( i slusznie) . No ale moja racja jest mojsza a nasi są lepsi niż nie nasi. Ja pierdo...
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi daje jakieś 3 tygodnie xd

1.Dzis Tusk jedzie do Brukseli odblokować fundusze?
2. 30% podniesienie dochodów budżetówki?
3 z Lewica zrobią 4 dniowy tydzień pracy?

Czekam na kwik zabrania 500 plus, podniesieniem wieku emerytalnego, sprowadzenie uchodźców. Zrobienie multi kultu, rozbrojenie wojska, kolaboracja z Rosją, rozkradanie majątku państwowego. Czekam cieszmy się patrzymy na upadek ostatniego w miarę normalnego państwa europejskiego bo jeden z drugim nie podobał się Kaczor xd debile
  • Odpowiedz
Wszystkim trollom, którzy piszą, że dadzą nam znać po PIERWSZEJ aferze rządu Tuska - kochani, dajcie nam znać jak licznik afer rządu Tuska przebije o JEDEN liczbę afer rządu PIS.


@NicolasLatifi:

Aha czyli z "tylko ośmiorniczek i zagarka" awansowaliśmy do nie ukradną więcej niż.

Wspaniały jest ten POPiS, nie zapomnę go nigdy.
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Tusk przegrał 8. wybory z rzędu to czas na śmietnik historii i polityczną emeryturę, nie doprowadzi on już opozycji do zwycięstwa. A co do afer to oczywiście każda afera Tuska musiałaby być rozliczona od razu.
  • Odpowiedz