Wpis z mikrobloga

Zaplusuj ten wpis a za rok zawołam cię by sprawdzić czy nowy rząd:

Zlikwidował podatek cukrowy

Uprościł prowadzenie firmy

Przywrócił handlowe niedzielę

dogadał się z UE odnośnie relokacji inżynierów z Lampedusy i innych miejsc do Polski.

Podwyższy wiek emerytalny dla kobiet i mężczyzn

Zlikwiduje barierę na granicy

#bekazlewactwa #polityka #wybory #neuropa #4konserwy #bekazpisu #glupiewykopowezabawy
A.....n - Zaplusuj ten wpis a za rok zawołam cię by sprawdzić czy nowy rząd:

Zlikwid...

źródło: IMG_20231016_054027

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Aquamen: nic nie zmienią oprócz wywalenia pisowcow. Polska zawiśnie w takiej niemocy sprawczej na 4 lata a to już dużo jak nie będzie się dokładać problemów ludziom to ludzie sobie poradzą.
  • Odpowiedz
@RadiOBagdaD: Hołownia raczej się nie sprzeda jak Kukiz, Lewica pójdzie w ciemno za KO. Może po roku zaczną się żreć i się rozpadnie koalicja ale prędzej raczej nie. Musi się zwrócić kampania wyborcza przynajmniej.
  • Odpowiedz
Zaplusuj ten wpis a za rok zawołam cię by sprawdzić czy nowy rząd:


@Aquamen: jeśli nowy rząd nie będzie miał większości zdolnej do przełamania weta prezydenta, to gówno zrobi przez ten rok...
  • Odpowiedz
dogadał się z UE odnośnie relokacji inżynierów z Lampedusy i innych miejsc do Polski.


Podwyższy wiek emerytalny dla kobiet i mężczyzn


Zlikwiduje barierę na granicy


@Aquamen: po kiego?
  • Odpowiedz
@Aquamen: ej podatek cukrowy to zostawcie. Niech tylko że słodzików zejdzie bo imho dobrze zrobił. Pełno nowych napojów gdzie zamiast cukru jest sok albo słodzik. Mamy otyłe społeczeństwo a cukier to praktycznie narkotyk.
  • Odpowiedz