Wpis z mikrobloga

Strasznie dużo wpisów i opinii od ludzi którzy nie mają kompletnie zielonego pojęcia o polityce a zwłaszcza polskiej.
Najbardziej mnie zastanawia tak duże stężenie się ludzi rzucających jak z rękawa powody przez które konfederacja odnotowała tak niski wynik wyborczy wg. exit pollu, a ja nie kojarze ich nicków pomimo tego, że wszystkich konfederatów znam na pamięć, a 80% neuropków na czarnolisto.

Konfederacja popełniła jedynie dwa poważne błędy:
- Jak to powiedział Sośnierz w polsat news po godzinie pierwszej u gozdyry - pokemony na listach.
- Niezniszczenie petru przez Mentzena w ich pierwszej konfrontacji.

Reszta zarzutów jest kompletnie nietrafiona i nie była błędami konfederacji ani jej członków. Kampania wyborcza była prowadzona podręcznikowo dobrze. Konfederacja nie miała wpływu na to, że nie otrzymała przychylności mediów, a jedynie schizofreniczną nagonkę na nich. Media głównego ścieku prześcigiwały się w stawianiu coraz to bardziej absurdalnych i nietrafionych chochołów, a dla obywateli cierpiących na ślepą nienawiści do Konfederacji stanowiło to z kolei paliwo do pójścia na wybory ponieważ #!$%@?ć pis i konfederacje_

Warto również mieć na uwadze, że cała fasada trzeciej drogi i lewicy mogła zostać zburzona banalnie prosto. Wystarczyłoby po jednym dniu ataków na daną partie w natężeniu 5% tego co otrzymywała Konfederacja. hołownia to stale kompromitująca się sierota nie będąca wartą zaufania i powierzenia mu w ręce tego kraju. lewica to kompletne wykręty i prześwietlenie ich wszystkich kandydatów oraz grillowanie tego w mediach byłoby natychmiastowym zabójstwem. Chroni ich jedynie fasada, której z jakiegoś powodu zagraniczna agentura ustawiająca nam w Polsce poparcie opozycji nie chce zburzyć.

Jeżeli po zliczeniu wszystkich głosów, okaże się, że Konfederacja uzyskała conajmniej 2 miliony głosów łącznie, to będziemy już wiedzieli, że Konfederacja powiększyła sukcesywnie swój elektorat i podejmowali prawidłowe decyzje w tegorocznej kampanii. W takiej sytuacji jasne jest to, że niesamowita mobilizacja polaków którzy tak właściwie nie powinni mieć praw wyborczych, gdyż na nie nie zasługują, doprowadziła do bardzo żałosnego wyniku exit pollu Konfederacji i zwyczajnie w świecie - debile nas przegłosowali bo było i jest ich o wiele więcej.

Bardzo martwi mnie to szukanie winy wśród wszystkich. Czy to w tym, że Brauna i Korwina schowali, czy to w tym, że przez to, że Braun i Korwin zostali schowani to wyborcy odeszli.

Na szczęście jestem dobrej myśli, ponieważ jeśli teraz nie wygrała Polska, to wygra w następnych wyborach parlamentarnych. Co mam przez to na myśli?
Jeżeli okaże się, że rząd pseudoliberalnej lewicowej opozycji będzie sie dobrze sprawował i nie będzie stopniowo coraz to bardziej doprowadzał Polski do ruiny, to wygraliśmy te wybory jako Polacy.
Jeżeli okaże się, że rząd pseudoliberalnej lewicowej opozycji będzie sprawować władzę beznadziejnie źle, to Polacy przy następnych wyborach dokonają wreszcie jedynego słusznego wyboru jakim jest Konfederacja.

Jestem optymistą i w aż tak absurdalną głupotę polskiego wyborcy, żeby sprawy mogły się inaczej potoczyć - nie chce wierzyć.

#konfederacja #polityka
  • 36
nie masz żadnych oprócz takich, żeby partia była przyjemna do oddania głosu dla pedolibka

a jest to bardzo dziwne biorąc pod uwagę jak bardzo mentzen spedolibkował np. wyjście z unii europejskiej


@siadatajta: To też ciekawy punkt i możliwe że popełnili błąd idąc w tak miałki przekaz oparty głównie na gospodarce. Szczyty popularności mieli gdy Braun krzyczał o tym że Niedzielski powinien wisieć czy rozwalił imprezę żydowskiemu ojkofobowi. Chyba błędnie założyli że
To też ciekawy punkt i możliwe że popełnili błąd idąc w tak miałki przekaz oparty głównie na gospodarce. Szczyty popularności mieli gdy Braun krzyczał o tym że Niedzielski powinien wisieć czy rozwalił imprezę żydowskiemu ojkofobowi. Chyba błędnie założyli że zbiorą więcej centrum jak spokornieją i schowają kontrowersyjne postacie.

@Parmenides69: oczywista nieautentyczność i brak umiejętności spójnego kłamania bez zająknięcia okazały się bardzo dużą kłodą pod nogami. Ale zgodnie z meritum mojego manifestu,
Problemy z Siarkowską w sprytny sposób rozdmuchały media


@siadatajta: Ale taka jest rzeczywistość którą trzeba przewidywać jako lider polityczny. Można na to narzekać ale jakoś nie sądzę by media nagle stały się bardziej przychylne, lub chociaż uczciwe, wobec Konfederacji. A raczej każdy rozgarnięty człowiek mógł przewidzieć że branie jej będzie obciążeniem i było widać nawet oburzenie u ich twardego elektoratu.

Niestety są w takiej pozycji że każda decyzja czy wypowiedź to
Strasznie dużo wpisów i opinii od ludzi którzy nie mają kompletnie zielonego pojęcia o polityce a zwłaszcza polskiej.


@siadatajta: Dziękuję za ten wpis. Zgadzam się z nim, choć nie do końca. Wszyscy obwiniają o wynik Korwina, Brauna, Mentzena, Wiplera, Banasia, oraz wszystkich innych kandydatów, którzy coś tam źle zrobili. A prawda jest taka, że jedynym winnym takiego wyniku są MEDIA. Naprawdę kandydaci nie są winni, bo jak by byli inni to
Od Konfederacji wymagałem merytorycznych propozycji, a dostałem:


- 1 projekt ustawy, który był ok u podstaw, ale wiele mu brakowało, z kompletną klęską pomysłu udoskonalania go przez społeczność

- Niespełnioną obietnicę kolejnych projektów ustaw

- Unikanie odpowiedzi na temat źródła finansowania drogiego programu

- Unikanie odpowiedzi na pytanie o koalicji z PiS

- Gówniarskie odpowiedzi na konkretne pytania

- Tłumaczenie wszystkich wątpliwych pomysłów jako żart


@JC97: Fajnie, tylko że wszystko co
nie zmienia to jednak faktu, że na listach mieli Banasia


@siadatajta: Tak przy okazji to dla mnie Banaś jest najlepszym kandydatem po Mentzenie. Świetnie się wypowiada, ma odpowiednie poglądy, jest wykształcony i wierny wartościom. Od razu widać, że czytał podobne książki co ja i co Mentzen, np. "Tyrania status quo" i wie bardzo dużo na temat mechanizmów władzy.
ale moim zdaniem dużo zaszkodziły im listy (Siarkowska, pokemony głównie od Brauna).


@Parmenides69: A moim zdaniem nie, bo przeciętny wyborca nie ma pojęcia kim jest Siarkowska, a co dopiero jakieś ostatki na listach, których nawet sam Mentzen nie zna. To nie listy były problemem, tylko media, które cały czas gadały, że Konfederacja ma dziwne osoby na listach. Takie osoby były wszędzie, ale o nich po prostu nikt nie mówił. Dziennikarze prześwietlali
To nie listy były problemem, tylko media, które cały czas gadały, że Konfederacja ma dziwne osoby na listach. Takie osoby były wszędzie, ale o nich po prostu nikt nie mówił.


@Jah00: xD

Dobra, to znajdź mi jakiegokolwiek pokemona na liście KO.

Pokemon, czyli przynajmniej jedno z poniższych:

- chce żreć psy,
- bredzi coś o kobietach jako elementu dobytku,
- bredzi o kosmitach
- bredzi o strzelaniu na granicy
- bredzi
znajdź mi


@pogromca_krasnali: Zapłać odpowiednim ludziom odpowiednie kwoty, oni przejrzą Internet kilka, kilkanaście lat wstecz i ci znajdą. Myślisz, że wśród działaczy lgbt, albo zielonych, nie znalazłbyś "ciekawych" dyskusji i zdjęć? A im więcej treści zamieszczasz w necie, tym większe prawdopodobieństwo, że coś się da wyciąć z kontekstu. A jak masz konto na wykopie, to już w ogóle. Zresztą to nawet nie musi być prawda, bo i tak tego nikt nie
Zapłać odpowiednim ludziom odpowiednie kwoty, oni przejrzą Internet kilka, kilkanaście lat wstecz i ci znajdą.


@Jah00: JA się pytam o kogoś tak zdebilałego jak Sośnierz, czyli kogoś kto bęzie chciał żreć psy.

Myślisz, że wśród działaczy lgbt, albo zielonych, nie znalazłbyś "ciekawych" dyskusji i zdjęć?


Znajdzie się, ale za bycie #!$%@? to Tusk wyjebywał z list, zas konfa zbierała te pokemony. Ba - ciężko było znaleźć nie-pokemona na ich liścia.

Partia
ciężko było znaleźć nie-pokemona na ich liścia.


@pogromca_krasnali: Ale skąd o tym wiesz? Osobiście przeglądałeś kandydatów? No oczywiście, że nie. Po prostu przeczytałeś to na troll koncie, które 24h/7 zawodowo szkaluje Konfederację. Zastanów się chwilę.
@Jah00: Może inaczej: co DOKŁADNIE proponuje kąfa, żeby na nią głosować? Ma jakiś projekt nowej ustawy o PIT? chce przywrócić kompromis aborcyjny chociaż? załatwić KPO? Cokolwiek, czy po prostu oczekujecie że ludzie zagłosują na bandę nieumytych autystów żeby nie było im smutno?