Wpis z mikrobloga

@Nie_bo_ty: ej, serio. Brałem pod uwagę głosowanie na konfederację, ale jak zobaczyłem ten występ to poczułem taki krindż że aż musiałem się przejść po pokoju żeby to rozchodzić. Ich program miał sens, ale to była wizerunkowa katastrofa. Jakbym po czymś takim miał się przyznać że na nich głosowałem to bym się przed samym sobą zapadł pod ziemię ze wstydu xD
@Nie_bo_ty: mentzen przegrał bo ma niewykonalne pomysły z dupy co potrafi zweryfikować średnio zorientowany w tych sprawach człowiek (np ja mający blisko zero wiedzy ekonomicznej) i działa w partii której pomysłem na sukces jest katozamordyzm, sądy dla katolików, najlepiej kary rozstrzelania za antykoncepcję, aborcję czy in vitro i wiele wiele innych. Był ciekawostką, może na tych swoich podatkach się znał, nie wiem, teraz może z powrotem odejść do swojej dziury, niech
@Nie_bo_ty: a w tym momencie pewnie stracili ten cały elektorat, którego głównym motywem przewodnim było, żeby Julki i feministki miały ból dupy. Stanowisko, że dyskryminowanie mężczyzn jest dobre i normalne wygłoszone przez reprezentanta partii, która kreuje się na opozycje wobec Lewicy. I tak dziwne, że przy takim traktowaniu swoich wyborców próg wyborczy przekraczają
Bananek2 - @Nieboty: a w tym momencie pewnie stracili ten cały elektorat, którego głó...
@Nie_bo_ty: dokładnie. Ja, popierając konfederację nie mogłem tego filmiku dooglądać z zażenowania. Dokładnie ten moment przede wszystkim symbolizuje ten marny wynik. Jak można było roztrwonić takie poparcie. Jak ktoś kto w poprzednich wyborach był mistrzem debat mógł tak się zachowywać.
@lukaszkk: Może i chad jeśli Ci się podoba, ale z tego że miał partię o profilu wolnościowym dowiedziałem się z wykopu a później z wikipedii żeby to potwierdzić. Chce stanowić alternatywę, ale tak naprawdę to mu się nie chcę. Pójdzie w polimkę z kandydatem a później pora na CSa, albo na Maderę.
@Nie_bo_ty nie masz kompletnie racji. Nie wiem skąd Ty się urwałeś i jakie poglądy w życiu codziennym reprezentujesz, ale Chłopaki nie płaczą to nie jest durna polska komedia.
@Nie_bo_ty: to jest zabawne, że konfa w internecie zawsze sprawa wrażenie nie wiadomo jakiej potęgi, po czym się okazuje, że program oparty na memach zderza się z rzeczywistością - serio, Mentzen to jest idealny przykład, że śmieszkizm ma po prostu swoje granice i nie może być podstawą poważnej działalności politycznej. Tak, to może być dodatek, ale nie podstawa - np. umiejętnie robił to Tusk czy Lewica. Gówniarzeria poznaje czym jest prawdziwe