Wpis z mikrobloga

Moja ciocia od kilku tygodni mówiła, że będzie głosować na PiS. Od dawna nie mieszka w okolicy, ale jest tu nadal zameldowana (u babci). No i postanowiła wpaść do mnie w odwiedziny najpierw, bo reszta rodziny (nie bez powodu) niezbyt za nią przepada. No i przyjechała, pytam czy chce kawę czy herbatę, a ona zaczyna opowiadać jak jej ciężko odkąd wójka nie ma i że by się jej kawaler przydał xD myślę #!$%@? ja #!$%@?ę, nie będę ruchał PiSowskiej prukwy a ona ewidentnie to zaczynała sugerować xDd ale potem mnie złapała za siurka i mi dygnął, więc i tak skończyliśmy w łóżku ;__; jeszcze skończyłem w środku, mam nadzieję, że pryznajmniej nie miała dni płodnych. A ona w ogóle co #!$%@?ła. Ja się w niej zlałem, a ta "teraz ja się spuszczę na Ciebie" stanęła mi nad twarzą i wypłyneła sperma z niej na moją twarz xD
Teraz poszła do łazienki i bierze prysznic. Trochę się zastanawiam czy nie zabarykadować dzwi, bo może by się udało ją tam przytrzymać do 21, ale kurdę boję się, że zacznie się drzeć i zareagują sąsiędzi
#bazarek #bazarekwykopowy #wybory
  • 9