Wpis z mikrobloga

#stuu Myślę że UK nie wyśle go nawet do Polski, a jak nie będzie ekstradycji to nic mu nie zrobią.
a jak wysla to i tak nie pojdzie siedziec bo jest chory psychicznie xD wiec i tak mu sie upiecze troche takie to xd chyba że sie myle
ale moze byc jeszcze trzecia opcja ze sprawe będzie miał w uk a wtedy to juz na 100% mu sie upiecze
  • 8
@textr: gość gra ewidentnie na jakieś próby samobójcze, ciągle wszędzie wiadomo że niby *chce zrobić sobie krzywdę*, ewidentna historia psychiatryczna i nikt się nie podpisze pod tym żeby nawet dostał tymczasowy areszt i tak dalej.
@kiszczak: W sumie coś w tym jest w więzieniu miałby swoją cele, ochronę i by sobie żył na luzie. Psychiatryk wydaje się gorszym miejscem. Pewnie też zależy od psychiatryka, ale raczej większość ma bardzo negatywne opinie o pobycie.
@kiszczak: zupełnie mi o to nie chodzi, ja to co mówię mam na myśl to obrazując stuu nie będzie na standardowym kryminale który tutaj ma obraz taki a nie inny, nie uważam tego za to że się upiecze, ja wogole nie mam na to zdania i wg mnie jak jest kara leczenia przymusowego czy jakiegoś psychiatryka to też jest wyrok sądu i też trzeba to spełnić.