Wpis z mikrobloga

Jest taka szansa zeby wykazać w referendum, że nie chcemy imigrantow, to nie... bojkotowania się zachciało, a za kilka lat będzie płacz jak ich tutaj nawpuszczają. Ręce opadają...

#wybory
  • 32
  • Odpowiedz
@uncles: płacz że nie chcą pytać obywateli w referendum, ale obywatele nie chcą przecież się wypowiadać ( ͡º ͜ʖ͡º) pytania tendencyjne pod jedną partie na ale co zrobisz. Przy wyborach można o sprawach ważnych pytać obywateli dobre byłoby to rozwiązanie
  • Odpowiedz
@uncles: A tych, którzy kupują polskie wizy też nie chcemy? Bo akurat ich pytanie nie uwzględnia. I takie właśnie jest to referendum. Pytania są tendencyjne i nieprecyzyjne. To jest parodia a nie referendum.
  • Odpowiedz
@uncles nie trzeba płakać będzie za kilka lat jak ich nawpuszczaja bo oni już tu są! W marcu byłem po prawo jazdy i w wydziale komunikacji było ciemno od obywateli Indii ,Pakistanu ,Bangladeszu ,Ukrainy ,Gruzji i czułem się jak na bazarze w Bombaju. Poza tym to żałosne iż partia ,która sama ich tu nawpuszczała udaje niewiniątko. To jakby dziwki robiły referendum o wstrzemięźliwości.
  • Odpowiedz
Jest taka szansa zeby wykazać w referendum, że nie chcemy imigrantow, to nie... bojkotowania się zachciało, a za kilka lat będzie płacz jak ich tutaj nawpuszczają. Ręce opadają...


@uncles: opadają, bo już nawpuszczali XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CzarnyOwiec ja piszę o tych, którzy tutaj nawłażą bez papierów, hurtem przez granice, głównie patola dla socjalu. Ci co już tu są to przynajmniej pracują, a jak skończą im się wizy to się zawiną. Jak można tego nie ogarniać...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bbul44 i ile będą w Polsce na tych wizach ? A ile będą w Polsce ci, którzy wejdą z buta bez papierow przez granice, ci którzy nie chcą w ogóle pracować?
  • Odpowiedz
@uncles: Twoja partia nawpuszczała setki tysięcy kolorowych a masz czelność zarzucać to opozycji? Xd Miernotom jak ty powinni kazać dopłacać do rządowej propagandy.
  • Odpowiedz
  • 2
@uncles hehe widzę do pisowskich debili jeszcze nie dotarło, że ich ukochana partia wpuszcza już od dawna i to z łapówki. Nawet mi was nie żal pisowskie śmiecie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@assninja na wizach i do pracy na kilka miesiecy ( ͡º ͜ʖ͡º) a nie jak leci, bez papierow, takich którzy mają w nosie pracę, chcą socjalu
  • Odpowiedz
ale ty #!$%@?, twoi idole wpuścili ich pół legalnie nikogo nie pytając w dodatku biorąc za to w łapę


@czlowiekbutelka: to może tym bardziej wypadałoby w referendum zagłosować, że nie ktoś nie chce imigrantów?
  • Odpowiedz