Wpis z mikrobloga

Jaki nurt psychoterapii wybrać przy umiarkowanej depresji, nie takiej że nie mogę z łóżka wstać (normalnie chodzę do pracy itp) ale mam bardzo zaniżony nastrój, anemonie, wszystkie rzeczy przestały sprawiać mi przyjemność w tym nawet seks, przez co w wieku 21 lat zostałem impotentem, mam też sporo napięcia w sobie, lęk wolno płynący, uderzenia gorąca szczególnie gdy jestem między ludźmi i ogólnie się wycofałem z jakichkolwiek kontaktów z ludzmi, nie potrafie sie otworzyć... jestem zablokowany. #psychoterapia #psychologia #nerwica #depresja #zdrowie #psychiatria
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JesteMlodyGzGdyni wpierw psychiatra by leki ułatwiły Ci jakakolwiek psychoterapię. Potem to zależy. Jeśli czujesz ze na już potrzebujesz się wygadać i poczuć ulgę to można iść na jakakolwiek. Jeśli zależy Ci by się pozbyc wszelkich problemów to radzę się zdiagnozować u psychologa jakimiś testami przesiewowymi na zaburzenia osobowości i schematy czy zniekształcenia poznawcze a po tych testach psycholog doradzi która psychoterapia byłaby lepsza. Inaczej się leczy różne zaburzenia osobowości a te
  • Odpowiedz