Wpis z mikrobloga

@Collness: Na pierwszej focie to jeszcze nienarodzony strips, zdarza się najlepszym. Eh oczywisty scam z ich strony.
Też już nie raz poczułem się jak śmieciuch, że dałem sam siebie namówić i kupić jakiś kubek pełen wyjebki
to jest kwestia msg, ktore #!$%@? tam hurtem i dobrze czysci jelitka


@arcxa: Bzdura z tym czyszczacym glutaminianem XD Pewnie polski brzuch nie jest gotowy na gleboki olej i przyprawy typu cayenne hurtem

Robie w domu swoje kfc, chick'fil'a, popeyes i nigdy nie mam problemu z jakimis sraczkami. Tak samo z zarciem z kfc.

Bardziej mi przeszkadza to, ze jakosc produktow u nich zalezy doslownie od ustawienia planet i wrozenia z
@Collness jakiś czas temu zamówiłem sobie kubełek 11/11, wcześniej ostatni raz zamówiłem go ponad 2 lata temu. Nie dość ze kosztuje jakieś 70 zł (kiedyś 40) to dodatkowo kawałki są tak małe, ze zjadłem sam w sumie na raz a kiedyś jadłem go w dwie osoby i jeszcze zostawało na drugi dzień xD ogólnie od początku roku praktycznie przestałem zamawiać jedzenie bo wszędzie stosunek cena jakość to jakiś dramat, niezależnie czy to