Wpis z mikrobloga

@km00787: lepiej safari jak masz jeszcze macbooka czy inny komputer, największy benefit to lepszy czas pracy na baterii

jeśli masz inny sprzęt niż apple to imo nie ma co rezygnować z wygodnej synchronizacji itd. i lepiej firefox czy vivaldi nawet
  • Odpowiedz
@km00787 używam Safari bo ma integrację z kopiowaniem z iPhone i ma opcję kopiowania tekstu z filmów. Przydatne podczas nauki. Ale Safari często ma problem z zaawansowanymi pluginami na stronie jak płatności online przez zewnętrznych dostawców i dlatego ratuje mnie chrome. Pęk kluczy lepiej mi działa na Safari no i bezpiecznie w jednym ekosystemie u jednej firmy trzymać hasła niż w 2 miejscach
  • Odpowiedz
@glos_zenady: Synchronizować możesz z Firefoxem po zainstalowaniu dodatku iCloud z tego co kojarzę. Korzystałem z różnych przeglądarek na macOS (Vivaldi, Brave, FF, Arc, Edge), ale zawsze a automatu wracałem do Safari. Jest bardzo przyjemny w użytkowaniu i cieszy oczy – choć oczywiście idealny nie jest, to mimo wszystko.
  • Odpowiedz
@glos_zenady: Mnie to akurat niepotrzebne. Nie korzystam z dwóch komputerów, by dzielić się otwartą stroną – sens to ma w przypadku PC-Smartfon, ale to ja. Ponadto w wyjątkowej sytuacji (a wyjątkowe sytuacje, choć niezwykle rzadko, to się zdarzają) jest coś takiego jak Barrier, który jest taką multiplatformową odpowiedzią na uniwersalne sterowanie od Apple. Dlatego nie jest to dla mnie w najmniejszym stopniu powód, by przestawiać się na inną przeglądarkę.
Korda - @glos_zenady: Mnie to akurat niepotrzebne. Nie korzystam z dwóch komputerów, ...

źródło: tempImagePq3YKN

Pobierz
  • Odpowiedz