Wpis z mikrobloga

Hej anoniasze.
Naprawdę przepraszam, że kolejny raz piszę z jakąś sk*r*iałą zbiórką, ale niestety przeliczyłem się z przeżyciem ok 5 tygodni za 500 zł bez mieszkania w #poznan

Nie chcę do c*u*a znowu żebrać i się nie obrażę, jak nic nie wpłynie. Sam bym wolał zamiast wpłacić jakiemuś #przegryw z wykopu dać na pieski, w ostateczności to przechlać, ale do rzeczy.

Od poniedziałku zaczynam robotę, więc nierobem nie ma co mnie nazywać (dejem już tak) i nie stać mnie, by spać przez ten czas po hostelach za ok. 55zł od nocy, a w przytułku miejsc nie mają. Znalazłem fajną ofertę wynajmu pokoju (https://www.olx.pl/d/oferta/do-wynajecia-jasny-ladny-pokoj-jezyce-ul-polna-CID3-IDVPT8G.html?reason=seller_profile), którą mógłbym sfinansować po naprawdę niewielkim kopie finansowym, gdyby nie kaucja w wysokości 650zł i będę bezpośredni, próbowałem te pieniądze pożyczyć od rodziny albo kogoś, ale niestety nikt nie ma.

Nie proszę Was, żebyście wpłacali ani nakłaniali kogokolwiek do tego, ale jeśli udostępnicie tę #zbiorka dalej to będę wdzięczny, a następną zbiórkę zrobię już na pieski (a dla większej wiarygodności może nawet nie zrobię, a po prostu zorganizujemy jakieś #pomagajzwykopem dla np. DIOZu)

Link do zbiórki jest tutaj: https://zrzutka.pl/rwge8d

#bieda #pomagamy #pomagam #pomocy #wykopefekt #problemy #zrzutka

  • 12
  • Odpowiedz
@sdfigl: mordo, ja nic nie udaję. Gdyby nie to, ile jest tam prywatnych danych to mógłbym CI wysłać wszystkie swoje akta medyczne od 2014 i to niestety tylko je, bo nie udowodnię tego, że rodzice wyrzucili mnie z domu. Wiem, że to Cię nie przekona, ale jak chcesz to przeczytaj sobie tą notkę policyjną, od tej sytuacji moje życie się posypało, a mało brakowało i by się skończyło
https://kepno.policja.gov.pl/wl8/aktualnos/41567,Wypadek-w-Swibie.html
  • Odpowiedz
@JuanPablitoSegundo_2137: Może i zdarzył ci się wypadek, ale od tego czasu minęło blisko 10 lat. Raz zbierasz na komputer do gierek, raz na mieszkanie, które zdemolowałeś. I jeszcze światłowód xD Nic tu się kupy nie klei, powodzenia w szukaniu naiwnych, wolę wpłacić na pieski.
  • Odpowiedz
@sdfigl:
Kiedy zbierałem na komputer i światłowód? Przejrzałem jeszcze celowo swój profil, bo wiem że jestem #!$%@? i mogę nie pamiętać, ale z tego co widzę to poza jedną zbiórką związaną z O ZGROZO wpisowymi na studia, na które serio nie było mnie stać to każda opierała się o mieszkanie. NIgdy na żaden komputer nie zbierałem, a temat światłowodu będę wałkował 15 raz chyba... Próbowałem się dowiedzieć, co mogę zrobić jeśli
  • Odpowiedz
@JuanPablitoSegundo_2137: jesteś w stanie mi udowodnić że jesteś chory, masz trudną sytuację? Wypowiedzenie z pracy? Akta? Zdjęcie dowodu na tle gazety? Może i bym ci pomógł ale tyle oszustów że jak mam się naciągnąć to wolalbym choremu dziecku dać a nie np. Cpunowi, który nljest niegospodarny .
Za co zostałeś wyrzucony z domu? Możesz pisać priv
  • Odpowiedz
@JuanPablitoSegundo_2137: siedzisz tutaj, pewnie jako osoba z ograniczonym ruchem jesteś dużo przy kompie, dlaczego siedzisz na wykopie, kwejku i innych #!$%@? zamiast poszerzać swoje kompetencje w dziedzinie IT. Np. Budowa prostych stron na Wordpress, obróbka filmów, zdjęć, grafiki, kursy programów biurowych dla początkujących, można by mnożyć czym mógłbyś się zająć oprócz głównej pracy zamiast tracić godziny cennego czasu na granie. Ludzie często nie wierzą w to co można osiągnąć w rok,
  • Odpowiedz
@Milenkas: co było, zielonko? W wielu miejscach tak piszesz, nie tylko u mnie z tego co widzę, a jeszcze teraz dostałeś banicję.
Okreśłę wprost dla anonów, że będzie to serio ostatnia zbiórka i jak coś się #!$%@? i będę musiał zrobić kolejną to strzelę sobie w mordę i spróbuję w pierwszej kolejności spytać kogoś o pożyczkę o ile będę miał, chociaż raczej już będzie mnie stać z wypłaty i będzie dobrze,
  • Odpowiedz