Wpis z mikrobloga

Czym więcej propagandy tym bardziej doceniam bycie logikiem, indywidualistą centrystą.

Ciągle bieda umysłowa się o coś przekrzykuje, a ludzie na poziomie by nigdy nie doprowadzili do takiego przekrzykiwania xD Najsmieszniejsze jest to, ze centrysta nigdy nie uwierzy w deklaracyjne spojrzenie na swiat, mnie interesuja tylko fakty i merytoryka. Wiec tak dlugo jak ktos ich nie przedstawia to politycy moga sie obwiniac o wszystko i promowac co tylko chca, a mi to przelatuje obok uszu xD jesli juz to powoduje niechec do nich i sprawienie, ze wygladaja na glupszych niz sa

#wybory
  • 12
@NewBlueSky: co tu dużo mówić, w Trzeciej Drodze nikt się nie przekrzykuje, każdy idzie z dobrą misją i w jedną stronę - ku lepszej Polsce! :)


@jmuhha: no chyba, ze patrzysz na ich merytoryke, a raczej jej brak. Wspieraja jakies idee z dupy, jakies braki gotowki, nie potrafia nawet wyjasnic dlaczego sa za tym. XDD W covid tez robili speedrun do zamykania ludzi i wprowadzania paszportów.
@NewBlueSky: z wprowadzenia gotówki już się wycofali, zrozumieli swój błąd.

Każdy błądzi, ale nie każdy potrafi naprawić swoje błędy.

Przemysł to jeszcze raz, TD to dobry wybór
@NewBlueSky: z wprowadzenia gotówki już się wycofali, zrozumieli swój błąd.


@jmuhha: i tak bedą rzucać ciągle losowe hasełka, jak się nie przyjmą to potem zadeklarują, że to był żart? A w głosowaniu i tak zrobią co chcą?

Dlatego podkreśliłem w głównym poście, że nikt z centrystów nie uwierzy w losowe hasełka polityków o ile nie reprezentują pewnej spójnej merytoryczności, która kieruje ich do rzucania wybranymi hasłami.

Wypad trollu
Zero tolerancji dla trollowych hasełek, poza tym ty jmuhha to jestes i zawsze pisales baity, myslisz, ze nagle ktos bedzie twoje haselka i brak merytoryki bral na powaznie. Niemiej jednak gratuluje udanego "eksperymentu spolecznego" z tym gloszeniem haselek wyborczych
@kooolega: 0 offense to typowa odpowiedź ludzi, którzy nie są centrystami. Idea bycia pośrodku, idea widzenia, że wszystko nie dzieli się na złych/dobrych jest nieznana dla pewnych ludzi i wydaje się groźna. Gdzie zawsze są 2 podziały typu lewica/prawica i każda ze stron uznaje się za dobrą, a drugą za zła jest prostsza dla większości ludzi.

Znowu dla ludzi ogarniających logikę, obiektywizm itd te kłótnie i podziały społeczeństwa są stratą czasu,
@NewBlueSky: takie spojrzenie jak Twoje jest dobre jak jesteś analitykiem, wtedy na chłodno potrafisz przedstawić komuś (za pieniądze hehe) jakiś problem/zagadnienie i ewentualnie doradzić, albo pomóc przewidzieć skutki kilku różnych decyzji w danej sprawie, których i tak koniec końców nie podejmiesz i nie ty będziesz za to odpowiadał. Jak jesteś politykiem to takie podejście nie ma sensu, bo nie masz żadnej sprawczości, bo wszystko można sprowadzić do "no w sumie to
@NewBlueSky masz za wysokie mniemanie o sobie


@To_ja_moze_pozamiatam: Mam neutralne mniemanie o sobie. Wszystkie inne to rzeczy do których przekonuje cię rzeczywistość. Jeśli jakiś czałowiek wchodzi w zasięg interakcji z tobą i wyraźnie udowania, że jest gorszy to nie możesz udawać, że taki wniosek nie padł.

@vejnn Jakby to tak działało to politykami by byli eksperci, naukowcy, a nie ludzie nadający pod mainstream i populizm. Bycie politykiem i inną osobą która