Wpis z mikrobloga

@klef96: No doskonale pamiętam Polskę za Tuska. Kraj prounijny, w którym każdy myślał, że z biegiem lat w kraju będzie coraz lepiej oprócz jakiś frustratów co wszędzie widzieli spisek żydów czy Niemców xD
Tommy__ - @klef96: No doskonale pamiętam Polskę za Tuska. Kraj prounijny, w którym ka...
@El_Trufel: będę okrutnym symetrystą.

Wyjście z kryzysu wtedy jak i wyjście z kryzysu Covid...

...nie było zasługą władzy. Nie mamy przemysłu samochodowego, który obrywa pierwszy. Nasze PKB to produkty spożywcze z których rezygnujesz na końcu, transport który zawsze ma co robić i tania siła robocza, która ma co robić i otworzyliśmy pięknie granicę dla obywateli UA celem zapewnienia taniej siły roboczej, bo nam od 2014 roku Ukraińcy z nieba spadli, włącznie
@Turkotka: No ale mówisz, że nie było polityki na Orlenie. Za PO również manipulowali cenami przed wyborami, o czym wszyscy równie głośno mówili, gdzie nawet wyszły nagrania to potwierdzające, bezpośrednio po wyborach. Teraz odwracasz kota ogonem. Po prostu przyznaj, że się myliłeś, a nie głupio utrzymuj swoją wadliwą tezę.
@MalowanyPtak: nie napisałem źe nie było polityki na Orlenie. Jeżeli nie widzisz skali nadużyć i propagandy teraz i kiedyś to nie mamy o czym gadać.

Teraz mam logo Orlenu na rachunkach za prąd i drukują mi jakiś gówno z żarówką że niby przez Unię mam droższy prąd a informacji źe wszystkie dodatkowe pieniążki pobiera narodowy rząd to już zabrakło.
@klef96 nie, po prostu nie jesteśmy botami szmateckiego, którzy za rubelki chwalą tutaj tę bolszewicką, złodziejską partię.

A teraz przypomnij mi, ile na Tuska znaleźli przez te 8 lat? Otóż podpowiem - #!$%@? znalezli. Nie mają na niego kompletnie nic i jedyne co mogą, to ujadać tymi obsranymi mordami.

Ps. Wiesz, że te pisowskie śmieci będą niebawem zamykane w więzieniach? Wiesz, że wielu wylapie bezterminowe? :) poradzisz sobie z tym, czy dupsko
na lokacie można było utrzymać wartość pieniądza

@Turkotka: Jaka lokata, jakie pieniądze jak ludzie gówno zarabiali. O ile mieli pracę. Ja pamiętam jaki raj miały wtedy Januszexy, dwudziestu na twoje miejsce czekało. Prawie cały mój rocznik musiał na zmywak jechać, bo w Polsce powiatowej bez zapisania się do PSL nie było szans na pracę.
@klef96: Ja pamiętam i dlatego pobiegnę zagłosować na Tuska bo to co #!$%@? kaczyński i jego świta mi się już w głowie nie mieści
Ja pamietam firmy budowlane które pobankrutowaly przy budowie autostrad,

kontrole szaraków przez US, a wyłudzenia milionów szły bokiem

Tvp i TVN to było to samo

Pamietam reset z Putinem i przyjazn z Niemcami
Twierdzenie ze Putin jest ok i trzeba z nim robic z nim interesy, a dostaw gazu i ropy nie trzeba dywersyfikowa

Pamietam jak EJ budowali

Jak seryjny samobójca grasował

Mielismy tez fajna kwote wolną od podatku
@klef96

Wy naprawdę w ciągu 8 lat zapomnieliście co się działo w Polsce pod rządami Tuska?

Nie wiem skąd tu takie wielbienie PO, chyba wszyscy macie po max 15 lat


Jedynym, który zapomniał i łyka konfederacką propagandę jesteś ty. Udawanie, że PiS i PO to to samo, a oni niby czymś innym, to ich jedyna szansa na zdobycie głosów idiotów, którzy byli zbyt młodzi, żeby pamiętać rządy PO.