Wpis z mikrobloga

#gry #mmorpg #mmo #rpg #windows #macos #ios #iphone

Pomocy

Szukamy z dziewczyną jakiejś gry.
1. Układ ja pc + iphone + pad, ona mac m1 + iphone + pad. Myszka i klawiatura też.
2. Najlepiej local coop do gry online - do pc mogą być podłączone dwa pady. Ewentualnie windows / mac m1 crossplay. Od biedy iPhone.
3. Mega przypasowało Diablo 4 ale nie będę specjalnie konsoli i drugiej kopii gry kupował pod samo D4. Plus zobaczymy czy w ogóle grę uratują.
4. Może ale nie musi być dostępna na Steam.
5. Za darmo to uczciwa cena, ale jak będzie potencjał nie ma kłopotu z wydaniem kasy. Mogą być abonamenty, ale nie pay to win.

Czego NIE SZUKAMY.
1. Gier EA z game passa - mam ale pozbyłem się wcześniejszego konta i mimo grzebania i usunięcia z nowego nie mogę się zalogować. Z kolei nie chcę płacić za grę, którą powinienem mieć w ramach abonamentu. Czyli It takes two itd. odpadają zresztą nie tego szukamy, ma być gra na kilka miesięcy.
2. Genshin Impact powoli docieramy do lvla 16 wymaganego do coopa, w sensie mamy 6. Osobno gra się nudno a obstawiam, że później gra może być zbyt monotonna bo powoli już jest. Także możliwie nic podobnego.
3. Gier pay to win, diablo immortal odpada.
4. Tibię przetestuję bo w końcu doczekała się dźwięku ale chyba już nie mam cierpliwości. Albion online może też rzucę okiem ale w 2023 z taką grafiką nie powinna istnieć poza smartfonami.
5. Jakieś turówki też niekoniecznie, próbowaliśmy Baldurs Gate 3.

Jakieś pomysły? ()
  • 1
  • Odpowiedz