Wpis z mikrobloga

Dzis mozemy spodziewać się tu wieeeelu wpisów z cyklu "nie ma sensu iść na te wybory", "ja nie idę", "to nic nie zmieni, lepiej iść do kina", "mydlą nam oczy teatrzykiem", "wymienią się tylko świnie przy korycie", "dziękuję, postoję".

Wszystkie te wpisy będą sączyc podprogowy przekaz "jak zostaniesz w domu to będziesz mądrzejszy od innych / zdrowszy / lepszy / szczęśliwszy". Będzie ich tyle, że przy dziesiątym-dwunastym zaczniecie się zastanawiać "a może racja? Może to rzeczywiście nie ma sensu?". Zaczniecie wierzyć, że wypinając się na te wybory dokonacie aktu bardziej obywatelskiego niż głosowanie. Że wiecie, "pokażę im faka", "to będzie moja demonstracja", "nikt mnie nie będzie zmuszał do wyboru mniejszego zła, jestem wolnym człowiekiem, ha".

Nie dajcie się, te tłuste mordy tylko na to liczą !!!! Żrą już tyle, że rzygają i robią pod siebie, ale chcą żreć dalej !!! Chodźmy razem kopnąć ich w zad !!!

#polityka #wybory #bekazpisu #bekazprawactwa
nietak7 - Dzis mozemy spodziewać się tu wieeeelu wpisów z cyklu "nie ma sensu iść na ...

źródło: c95de8de06ed06e990c163c1a6b4.jpeg

Pobierz
  • 15
@nietak7:

Że wiecie, "pokażę im faka", "to będzie moja demonstracja", "nikt mnie nie będzie zmuszał do wyboru mniejszego zła, jestem wolnym człowiekiem, ha".

W punkt, wielcy buntownicy myślą, że komuś zrobią na złość nie głosując, a tymczasem robią tylko dobrze starym dziadom którzy wybiorą za nich ¯\(ツ)/¯
W samorządowych wyborach frekwencja jest zazwyczaj żałosna, i czy jakiś polityk płacze z tego powodu? XD
@nietak7: W czasie gdy freethinkerzy będą rozważać smutne #!$%@? o nie wybieraniu mniejszego zła, wyborca PiS #!$%@? na wybory głosować i już liczy w głowie kolejne 13, 14, 15, 16 emerytury. Niby źle jest brać udział w polaryzacji ale tutaj sytuacja jest zero-jedynkowa
kobiaszu - @nietak7: W czasie gdy freethinkerzy będą rozważać smutne #!$%@? o nie wyb...

źródło: 9E0ktkqTURBXy82NTliOTcyZjZjYTk1YjViZmZlMzY1ODc2MWM2MDBkMy5qcGVnkpUDABzNA-jNAjOTBc0EsM0CpA

Pobierz
@nietak7: masz rację, miałem nie iść bo nie interesuję się polityką i nic o niej nie wiem, ale przykonałeś mnie i pójdę, na tvp mówili że partia rządząca dobrze sobie radzi więc zagłosuję na nich