Wpis z mikrobloga

@rob_m85: widzę że ci console peasancie ladnie zlasowało mózg od tego grania na tej śmiesznej konsolce w 30 klatkach hahahahhaha

chłopcze #pcmasterrace forevah, mam kompa wartego 4 razy wiecej niż ta śmieszna twoja konsolka :D
  • Odpowiedz
#pcmasterrace to stan umysłu zamiast grać i cieszyć się grami to ci muszą wylewać swoje urojenia na wykop lub opcjonalnie masturbować się do ilości klatek w MSI afterburner.
  • Odpowiedz
@rob_m85 PC master race w obecnych czasach to głupota. Za komputer który odpali grę na podobnych detalach o rozdzielczości co PS5 lub xsx trzeba wydać koło 5 tysięcy z czego ponad 3 na samą kartę xD ja polecam jbć wojenki i mieć to i to ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@rob_m85: no i git. Do znanej gry siadasz z biegu i po prostu zaczynasz grać w sposób jaki sobie wymyśliłeś przed chwilą. Nie trzeba poznawać mechaniki, uczyć się sterowania i można masterować gierkę na różne sposoby. Nie widzę w tym nic złego.
  • Odpowiedz
  • 1
@rob_m85 To ja i Skyrim. Przeszedłem tę grę 9 razy, w tym raz wersję VR, która była #!$%@?ą męczarnią, ale mam jakieś skrzywienie do tego tytułu i pewnie jeszcze się kiedyś spotkamy xD
  • Odpowiedz
polecam jbć wojenki i mieć to i to ¯(ツ)


@ProrokFpjerdolu: zgadzam się, ale

Za komputer który odpali grę na podobnych detalach o rozdzielczości co PS5 lub xsx trzeba wydać koło 5 tysięcy


@ProrokFpjerdolu: po pierwsze potrwa to jeszcze rok-dwa ta generacja konsol ma żyć do 2028, więc obecne karty będą już po kilka stów, a po drugie ps5, to nie poziom najnowszych kart po 5 tysięcy, tylko bliżej
  • Odpowiedz
Za komputer który odpali grę na podobnych detalach o rozdzielczości co PS5 lub xsx trzeba wydać koło 5 tysięcy


@ProrokFpjerdolu: ja całkiem niedawno wydałem jakoś 5.5k. Sporo, ale nie powiedziałbym że np cyberpunk z pełnym raytracingiem w > 60 fps to podobna ilość detali co na konsoli
  • Odpowiedz