Wpis z mikrobloga

  • 1
@MajaF1: Majka, Ty wiesz że ja Cię ( ʖ̯)
Twojego małża też, ale jak Cię będzie #!$%@?ł, to go w nadgodzinach na fotelu tortur przepytam i na odpowiednie tory sprowadzę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 2
@kto_co: @itsagoodnick

Dziękuje Wam po stokroć( ʖ̯)
Z chęcią bym pośmieszkowała z mojej starości, ale muszę jutro skoro świt do pracy iść (,)

Do zobaczenia w sobotę przy odcinku special na VOD¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 6
@Currara: @Anapara @Mallisso @MajaF1 @Menow @MajaF1 @itsagoodnick @kto_co @Amikamamy @luzak100 @Gazolina @Kakarot_Z @Kakarot_Z @HarryB @LilijkaK @bas_sko @KwasneMleko @HarryB

Sama nie wierzę w to co tutaj się odprawiło. Wszystkich Was uwielbiam ( ʖ̯), Wasze wpisy i komentarze! Zostańcie tu proszę i bawmy się razem!!!!

Moj dzisiejszy wpis to czysty błąd w sztuce był, ale dzięki temu urodziny serio boskie miałam, dziękuję Wam, że mogłam je
  • Odpowiedz
Urodziny dzisiaj mam ¯\(ツ)/¯


@Rosalinea: No nie Rosia ,ja coś ostatnio jakaś nierozgarnięta jestem i przeoczyłam najaważnieszy wpis twój,
klękam kochana i o wybaczenie proszę jak i i zezwolenie na na po czasie złożenie życzeń,krótko więc napiszę Bywaj z nami sto lat i dłużej,nigdy sie nie wkurzaj i zostawaj tu jak najdłużej ,a to ekstra dla Ciebie jeśli jesteś tutaj jeszcze ( ʖ̯)
Amikamamy - >Urodziny dzisiaj mam ¯\(ツ)/¯

@Rosalinea: No nie Rosia ,ja coś ostatnio ...

źródło: milo

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Ten tag to autentycznie jakiś wyłom nie tylko na wypoku, ale także w internetach, nikt nawet nie spytał które to urodziny, żeby się ewentualnie pośmiać ze śmieciarek itp. Więc moim prezentem jest to, że ja też nie spytam! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz