Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@Gilgamesz69 a za frajer to się nie liczy? Zarabiam dobrze, nie potrzebne mi pieniądze jeszcze z tego. Poza tym jak już wspomniałem, komisją jest już obsadzona znajomymi królika.
  • Odpowiedz
Serio myślisz że ktoś fałszuje wybory jak w komisjach są przedstawiciele prawie wszystkich partii i patrzą sobie na ręce ? :)


@frost_frank: NIe myśli tak, ale zawsze to lepsze wyjaśnienie niż nieudolność opozycji xD
  • Odpowiedz
@kowalik: co z tego jak nie mozesz dawac zadnych uwag komisji oraz do protokołu bo nie jesteś mężem zaufania? Praca za frajer? xd to już do komisji mogłeś się zapisać to dostałbyś 600zł i też mógłbyś patrzeć na ręce. Albo iść na przewodniczącego tak jak ja i dostać 800 XD następne w krk do rad dzielnicy w grudniu i też 700 za przewodnicząceco i tak trzeba żyć :D
  • Odpowiedz
różne scenariusze są możliwe, np poparcie rządu koalicji opozycyjnej w zamian za stanowisko marszałka sejmu dla bosaka.


@czlowiekbutelka: nie ma na to szans, bo Lewica zapowiedziała, że jeśli Konfederacja miałaby w jakikolwiek sposób być w tej koalicji (nawet tak nieoficjalnie za stołek), to oni odchodzą.
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas konfa nie wejdzie do koalicji, marszałek Sejmu to nie jest stanowisko rządowe. Opozycja może utworzyć rząd nawet mniejszościowy na rok, z doraznym poparciem konfy np do ustawy budżetowej. W zamian za to Bosak jako marszałek może realizować komisje sledcze przeciw pis.
  • Odpowiedz