Wpis z mikrobloga

via Android
  • 806
@KladzSie ja będę miał czyste sumienie. Będę obecny od otwarcia do zamknięcia lokalu, będę również obecny przy liczeniu głosów i wprowadzaniu ich do systemu. Sam również mam takie zadanie, więc jeśli dane "się rozjada" będzie ponowne liczenie
  • Odpowiedz
@kowalik:

Będę patrzył im na ręce, na mojej zmianie nikt nie sfałszuje wyborów w tym okręgu wyborczym.

Osobiście uważam, że sfałszowanie wyborów w tym systemie jest praktycznie niemożliwe, w sensie niemożliwe na taka skalę, żeby jakaś partia miała przegrać lub ktoś miałby się nie dostać do sejmu. Może lokalnie przy wyborach samorządowych, ale tu nie.
  • Odpowiedz
@czlowiekbutelka: PIS nie ma szans na rządzenie. Dowalanie Konfederacji do PIS to lewicowe urojenia, jak zresztą cały ich światopogląd. Natomiast Konfederacja #!$%@?ąca zarówno debili z PIS jak i KO LEWICY i 3D to idealne rozwiązanie. Więc jak mają oszukać by opozycja nie miała większości to idealnie.
  • Odpowiedz
szczególnie, że sondaże robione dla czegokolwiek w miarę zgadzają się z tym co wyjdzie w wynikach :D Więc tak, oszukują jak #!$%@?, szczególnie Wyborcza TVN i TOKFM, że PIS wygra wybory :D Dobrze, że matołek z KODU przypilnuje tego dodatkowo.


@myidioci: Właśnie, że bardzo dobrze, że on tam będzie.
  • Odpowiedz
@myidioci różne scenariusze są możliwe, np poparcie rządu koalicji opozycyjnej w zamian za stanowisko marszałka sejmu dla bosaka. Na pewno odrzucam przedterminowe wybory, partyjne doły wydały kasę na te kampanie i nie podniosą ręki za samorozwiazaniem
  • Odpowiedz
Na samym dole nikt nie sfałszuje wyborów bo są przedstawiciele wszystkich partii. Dopiero wyżej gdzie jest mniej ludzi a więcej komputerów można coś pokombinować. ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz