Wpis z mikrobloga

@Qql3l3 szurstwo? Po 8 latach rządzenia PiSu spodziewanie się przekrętu to naturalne zachowanie. Czego się nie dotknęli w ciągu swojej kadencji to rozkradzione, lub rozpieprzone.
  • Odpowiedz
via Android
  • 40
Tak dodam jeszcze. Nie wiem czy to ma sens, nie wiem czy jest potrzebne. Mam to w nosie, tak samo tych którzy się nabijają ze mnie w tym wątku. Uważam że te wybory są bardzo ważne dla Polaków i skoro jest okazja i możliwość aby coś takiego zrobić to to robię. Na marginesie, zupełnie za darmo, nie robię tego dla pieniędzy.
  • Odpowiedz
PIS nie ma szans na rządzenie. Dowalanie Konfederacji do PIS to lewicowe urojenia, jak zresztą cały ich światopogląd. Natomiast Konfederacja #!$%@?ąca zarówno debili z PIS jak i KO LEWICY i 3D to idealne rozwiązanie. Więc jak mają oszukać by opozycja nie miała większości to idealnie


@myidioci: dobry nick reprezentujący wyborców pisokonfiarzy. Idź płakać o kozojebów
  • Odpowiedz
@kowalik: Twój czas, Twój wybór, ale skoro chwalisz się tym na wykopie to wiedz że ta posługa ma tyle sensu co niegdyś zgłoszenie do nagrody nobla Mateusza Kijowskiego, ojca tej organizacji ;)
  • Odpowiedz
Natomiast Konfederacja #!$%@?ąca zarówno debili z PIS jak i KO LEWICY i 3D to idealne rozwiązanie.


@myidioci: konfederacja i idealne rozwiązanie xD idealne rozwiązanie to będzie tej partii.
  • Odpowiedz
  • 1
W praktyce tylko u dołu da się sfałszować wybory (jakieś fałszywe zaswiadczenia, fałszywi wyborcy dopisani do list) bo komisję wywieszają wynik, i ten wynik potem idzie do PKW. Można to potem porównać na stronce PKW i jak komuś się chce (a zapewne są takie ruchy demokratyczne czy inni autysci ) to zsumować dla okręgu i policzyć mandaty. Mysle że nawet przedstawiciele (czlonkowie komisji badz mezowie zaufania) partii w obwodach mogą podesłać wyniki
  • Odpowiedz
  • 3
@kowalik pamiętaj żeby nic nie pić i nie jeść żeby nie chodzić do kibla cały dzień xD jak pójdziesz to będziesz miał wyrzuty ze to akurat wtedy sfałszowali. Walka o demokrację wymaga poświęceń :)
  • Odpowiedz