Wpis z mikrobloga

bardzo nostalgicznie się czuję czytając święte oburzenie młodych kuców.

też kiedyś miałem 15 lat, spamowałem internet dla korwina i broniłem każdej jego palniętej głupoty ze łzami w oczach. chciałbym czuć ten młodzieńczy entuzjam i wypisywać tu fanatyczne farmazony o wolnym rynku.

ale za moich czasów nie było konfederacji i AŻ takiej bandy odklejonych przychlastów na listach

#konfederacja #polityka #wybory #tvn #mentzen #polityka
WujaAndzej - bardzo nostalgicznie się czuję czytając święte oburzenie młodych kuców.
...

źródło: comment_1661815750NK5J83ONscptwrd8IUd5rp

Pobierz
  • 13
ale za moich czasów nie było konfederacji i AŻ takiej bandy odklejonych przychlastów na listach


@WujaAndzej: A może była, tylko kto tam znał kogokolwiek, poza Korwinem, czy Berkowiczem. No i Korwin częściej się wypowiadał w felietonach, twittera nie miał.
@WujaAndzej: Bez kitu. W KNP bywało różnie, ale co do zasady, trzeba było ludziom tłumaczyć jedynie "z Korwinowego na ludzkie". W Konfederacji jest taka plejada charakterów, że ja #!$%@?ę XD

Kiedyś trzeba było się tłumaczyć tylko z Hitlera, zawszetrochęgwałtu i lekkiej pedofilii. Teraz trzeba doliczyć żydów, gejów, 5G i kobiety XD

Tylko jedna rzecz została niezmienna: "to nie o to chodziło, to szerzej na kontekst trzeba spojrzeć" XD