Wpis z mikrobloga

Ale wysrało matołów z "nie jestem za konfą, ale kraśko przesadził" xD a potem sprawdzasz i we wpisach spam konfederuski xD

@kapitan_bomba: kraśko okazał się dzisiaj kłeczkiem tvn, sprawdzaj moje wpisy, zapraszam
@kapitan_bomba: Też to widzę ,nie wiem nie oglądałem to się nie wypowiem. Za to napiszę że nic nie jest mnie w stanie przekonać na głosowanie na konfę i PiS . Nawet obietnica wprowadzenia co środowego loda z połykiem.
@kapitan_bomba: Kolejny z KO co obraża innych ludzi (stosując prymitywną technikę wyśmiewania) za to że nie są za KO. Serio już nawet PIS stoi od Was wyżej moralnie.
Przecież każdy kto nie jest ślepy zobaczył co ten cały pokraśko odwalił. Tu była manipulacja na manipulacji albo zakrzykiwanie i non stop jakieś zastępcze dyrdymały.
Zdecydowanie poziom TVP lub gorzej i ujadanie takich opłacanych trolli jak ty tego nie zmieni.
@kapitan_bomba: Był #!$%@? kraśko a jaki miał być w stosunku do parti faszystów i katolibanów. Dać im sie wygadać w szerzeniu tego gówna co im leci z ust? Tego punktu nie kumam, komu przeszkadza ze kraśko był niemiły w stosunku do takich #!$%@??