Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#motoryzacja #lpg
Zastanawiam się nad założeniem gazu w samochodzie. Samochód to peugeot 307 silnik 1.6, 2007 rok. Zaczęłam niedawno pracę 50 km od miejsca zamieszkania (w jedną strone) I biorąc pod uwage koszty samego paliwa, matematycznie koszt założenia powinien się zwrócić po 6 miesiącach. Ale obawiam się czy np. Koszty eksploatacji samochodu nie rosną w przypadku instalacji LPG albo czy na coś jeszcze powinnam zwrócić uwagę? Czy uważacie że może opłacić się założenie gazu przy takim roczniku samochodu i planowanych kilometrach?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@Kingside @mirko_anonim no nie tak ze zawsze się opłaca, zwłaszcza po kosztach jakie trzeba teraz wsadzić w instalacje i cene gazu 3pln.
Ogółem jak mirabelka robi 50km w jedna stronę to raczej spoko powinno być o ile silnik (i samochód) to nie trup.

Jak ktoś robi 8km do pracy (jak moja mama) to nie mow mi ze się opłaca zakładać lpg za 3,5k lekko.
Opłacało się jak mozna było fajną instalacje za
@mirko_anonim: Nawet się nie zastanawiaj. Tylko gaz niech zamontuje ci oficjalny instalator danej firmy (ja zawsze polecam STAGa bo miałem w 4 autach montowane, polska firma), wtedy masz gwarancję, że żadnych problemów nie będzie. Chociaż zapłacisz więcej niż u mietka auto-gaz instalacje ;)