Wpis z mikrobloga

@sayanek: @czytam_komenty_arka93298_dla_beki Nie dowieźli, sam odebrałem bo kurier wpisał awizo a w rzeczywistości go nie było, bo żona była w domu a nikt nie zajeżdżał.
Ale jak zamawiałeś w zeszłym tygodniu to maksymalnie jutro powinieneś mieć. Ja z Białegostoku, koleżka z Ełku dostaliśmy, także pozostałe części kraju tym bardziej powinny bez problemu być obsłużone.
@sayanek: Współczuję i życzę wytrwałości, bo wiem jak to jest jak się czeka zahajpowany na sprzęt ()

@czytam_komenty_arka93298_dla_beki: Na reddicie gościu polecał apkę GlassesOn, testowałem i mi zmierzyło rozstaw źrenić na 60 ale w headsetcie w sumie mam tak jak Ty - widzę wyraźnie na każdym ustawieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sayanek: spoko, ja zamówiłem 2 października i wciąż nawet nie przygotowali etykiety dla kuriera :) zmienili mi tylko przewidywany dzień dostawy z środy na piątek ale nadal nic nie wysłane
@sayanek: To się później jakoś nagle szybko przemieszcza... będziesz miał jutro... trzymam kciuki :)
PS. Bateria mogłaby być faktycznie lepsza, chwile zabawy i już 2 razy rozładowałem :D Oby szybko wyszło Bobovr...
chomik85 - @sayanek: To się później jakoś nagle szybko przemieszcza... będziesz miał ...

źródło: ups

Pobierz