Wpis z mikrobloga

@marcpol: a w przypadku pkobp trzeba iść do oddziału? Jeśli tak, czy może być to dowolny oddział obsługujący kredyty hipoteczne?


@meister_chlepka: W PKO BP wymagany jest aneks, najlepiej skontaktować się z oddziałem w którym podpisano umowę.
  • Odpowiedz
@marcpol: ostatnia transza zlecona, czekam aż się wypłaci i wtedy chce to załatwiać. Pytałem o to przy podpisywaniu umowy i twierdzili że nawet po uruchomieniu całości się nie będzie dało. Plus tamten oddział jest daleko ode mnie i najchętniej bym przeniósł się gdzie indziej (podpisywałem tam żeby było szybciej)
  • Odpowiedz
@meister_chlepka: Po wypłacie całego kredytu w PKO BP istnieje możliwość zawarcia aneksu skracającego okres karencji. Prawdopodobnie zostałeś wprowadzony w błąd. PKO BP jest przestarzałym bankiem i obsługa kredytów z umowami podpisanymi w innej placówce jest problematyczna, lecz możliwa.
  • Odpowiedz
@marcpol: zostałem wprowadzony w błąd nie tylko jeśli chodzi o karencję, ale też np. powiedziano mi że bk2% nie można nadpłacać w okresie dopłat i oni mają na to interpretację od bgk, co jest jakąś bzdurą. Dlatego będę próbował innego oddziału tak czy siak (,)
  • Odpowiedz