Wpis z mikrobloga

@martwyplod: widzę że nie ogarniasz zasad - widocznie jesteś młody.
Sporo ludzi z pokolenia które ma teraz lev. 40-50 i zostało tak zindoktrynowane w czasach pierwszej walki PO z PIS (a był to okres kiedy ta grupa zaczęła się w ogóle interesować polityką) że ich byt określa walka z pisem.
Tak, to PO jako pierwsze zaczęło się metodycznie posługiwać hejtem i fake-mi w internecie - w tamtych czasach ciężej było coś
@martwyplod ja dobrze pamiętam rządy jednych i drugich, afery poprzednie i aktualne, sam jestem mądrzejszy, ale też bardziej wyrozumiały dla ciężkich decyzji, które uderzają chwilowo w nas, ale docelowo mają służyć poprawie gospodarki. Współczuję KO jak to wygrają, bo z takim syfem są skazani na hejt, ale u mnie będą mieli duży kredyt zaufania i cierpliwość, jak będę widział że próbują to gówno naprawić.
Ja mam 36 lat i to co się działo za PO to była patologia, przynajmniej na ścianie wschodniej, 0 jakichkolwiek inwestycji, bezrobocie w #!$%@?, stawki głodowe, #!$%@? wyzyskiwacze i złodzieje którzy nazywali się biznesmenami kradnąc z państwa na VAT ile się da. Ja podziękuję.


@HaSSaN: To w sumie ciekawe info. Nie znam realiów ściany wschodniej a z dyskusji z neta można się dowiedzieć normalnie tyle że lubią pis i nie lubią
@wolny_kot: czyli nie chcesz w Polsce żadnych zmian i jesteś jak stare dziady - widzisz tylko PiS i PO. Innych partii nie ma. Nie rozumiesz że to błędne koło i jak będziesz głosował na PO i PiS zamiennie to nigdy się w tym kraju nic nie zmieni i zawsze to będą dwie największe partie? Tusk miał 8 lat rządów, nie zrobił nic znaczącego, większości obietnic wyborczych nie zrealizował i teraz iść
@ciechun: nie pamiętam biedy za Tuska. Zarabiałem mniej więcej tyle samo a koszty były 2x mniejsze.
Ci co robili za minimalna lub mniej, było ich 1.3 mln a obecnie jest ich ponad 3 miliony, a za minimalna kupią tyle samo co wtedy.

Pis zwiększył ilość osób pracujących za minimalna, a ta minimalna po uwzględnieniu inflacji to to samo, natomiast zubożył klasę srednia i specjalistów.
mam 40 lat. Dobrze pamiętam. Chcę żeby znowu #!$%@?ł, bo to co robi pis, to jest jakiś koszmar. Krytyka Tuska wzięła się z tego że nie był wystarczająco dobry.


@wolny_kot: upadłeś kiedyś na głowę?
W żaden sposób nie bronię pisu, bo waliłbym w nich tym czym w stare baby, ale kur... jak to krytyka tuska się wzięła bo nie był wystarczająco dobry? Krytyka wobec niego to się wzięła z takich rzeczy
ile czasu będzie musiało minąć żeby wykop zaczął ich #!$%@?ć?


@martwyplod: myślę że jakiś tydzień jak się okażę że cała narracja polityczna pójdzie w stronę tego że po rządach pisu muszą się wycofać ze wszystkiego co obiecywali bo w tym stanie gospodarki jaki po sobie zostawili nie da się zrobić nic jak tylko podnieść podatki żeby się odkuć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rst00: chce zmian, ale w obecnej sytuacji należy pozbyć się szkodników pisowskich. To jest cel nadrzędny, aby ten kraj przetrwał. Jak już się posprząta po pisie, to wtedy można myśleć o jakiś zmianach.
Głosowanie na #!$%@? z konfederacji to leczenie pacjenta povulonem.
@Szokatnica: taka prawda. Państwo funkcjonowało poprawnie, inflacji nie było bezrobocie po pisie spadało. Ludziom było ok, ale uważali ze powinno być szybciej i lepiej. Ciepła woda w kranie im przeszkadzała. Chcieli Johny Walkera, ale
Niestety wybrali pis który wszystko #!$%@?ł. Maja w kranie szambo, zamiast ciepłej wody.
Administracja nie działa, dyplomacja leży i kwiczy. Wojsko się rozpada, a z sąsiadów to nie mamy konfliktu tylko z morzem bałtyckim. Policja stała się