Wpis z mikrobloga

Teraz na wykopie większość jest przeciwko PiS, ciekawi mnie jak wygra koalicja obywatelska ile czasu będzie musiało minąć żeby wykop zaczął ich #!$%@?ć ?( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
  • 131
  • Odpowiedz
za ile średnich pensji można kupić VW Polo w bieda wersji. W 2012 roku to było 10 albo 12 pensji, w 2022 to już 15 średnich pensji


@erixon: to wybacz ale muszę się wtrącić, do tego czasu było przeforsowanych wiele opłat nałożonych na spalinówki i samochody. Ich koszmarne ceny dzisiaj wzięły się nie z biedy Polaków bo gdyby stan był jak w 2012 to auta dalej byłyby tanie.
  • Odpowiedz
@martwyplod: To moje prawo jako Polaka narzekać na obecny rząd, ktokolwiek by nie rządził. Jak nie masz nic do powiedzenia to siedź cicho.
  • Odpowiedz
@domsky: Nie ma to jak wrzucić ludzi pracujących do krętaczy, oszustów i kombinatorów. Ruchy prospołeczne? Masz na myśli by wspierać bierność w naszym społeczeństwie? Chcesz więcej zarabiać to zrób coś z sobą, a nie ku***, że Ci państwo da. Dlaczego chcesz mnie karać za to, że uczę się i pracuje więcej? Widzisz tylko cyferki, a nie wysiłek włożony w to by coś osiągnąć. Nauczyciela, który zarabia 30 tys na korkach
  • Odpowiedz
@domsky: Nie ma to jak wrzucić ludzi pracujących do krętaczy, oszustów i kombinatorów. Ruchy prospołeczne? Masz na myśli by wspierać bierność w naszym społeczeństwie? Chcesz więcej zarabiać to zrób coś z sobą, a nie ku***, że Ci państwo da. Dlaczego chcesz mnie karać za to, że uczę się i pracuje więcej? Widzisz tylko cyferki, a nie wysiłek włożony w to by coś osiągnąć. Nauczyciela, który zarabia 30 tys na korkach
  • Odpowiedz
@domsky: Aha, jak Twoja rzeczywistość różni się od mojej to jestem niedojrzały. Nie potwierdza to żadnych twoich słów, a im zaprzecza. Zaprzeczenie nie jest potwierdzeniem. W żaden sposób się nie odniosłeś do tego, co napisałem i nigdzie nie opierałem się na wypowiedzi ludzi z PO. Kto Ci zabrania zostać przedsiębiorcą? Kto Ci zabrania zostać lekarzem? Kto Ci zabrania zostać programistą?
Jakbyś płacił tyle podatku co ja, a następnie próbował skorzystać
  • Odpowiedz
@repro5: Ale jakie konkrety ty napisałeś? Poza płytkimi wizjami tego co akurat tobie się wydaje patologią nie ma żadnych konkretów w twojej wypowiedzi. Właśnie takie popierdółki do weekendowego piwka z takimi samymi kumplami przytakującymi sobie bez refleksji. Więc do czego mam się tu odnosić? Powtórzę się parafrazując: jak nazwać kogoś, kto wystawia 20 receptek dziennie po 300 złotych od łebka i nie wykazuje przychodu? Jak nazwać kogoś kto prowadzi korepetycje
  • Odpowiedz
@domsky:Niech zgadnę, siedziałeś i liczyłeś, ile lekarz wypisuje recept za 300zł.
Jak mam cię traktować poważnie, jak jedynie co podajesz to tekst bez pokrycia i mocno przerysowany. Przypisujesz skrajną patologię do jednej partii, a nie boli cię to, że obecnie dostęp do specjalisty jest najdłuższy w historii. Nie znam żadnego nauczyciela, który dorobił się 30 tys na korepetycjach, nie znam lekarza, który wypisuje recepty za 300zl. Znam ludzi, którzy zostawali
  • Odpowiedz